Usuwanie programów po aktualizacji?

Witam! Mam pytanie odnośnie paru programów-moge usunąc program winamp 535 gdy pobrałem aktualizacjie winamp remote ? A tym samym moge usunąc Internet Expoler gdy używam FireFoxa ? Pozdrawiam

z tego co wiem całego explorera nie można usunąć. jeśli wejdziesz w dodaj/usuń programy i weźmiesz składniki Windows i tam usuniesz explorera to i tak on będzie ;/ ale lepiej mieć explorera bo część stron go wymaga :slight_smile:

Witam.

Co do winampa to nie wiem ale, jeżeli używasz FF i nie potrzebny Ci IE to mozesz wywalić (potrzebne narzedzia, lecz niesie to za sobą zagrożenia , system może niestabilnie działać. Decyzja należy do Ciebie ) :slight_smile:

Swoją drogą:

Poczytaj to

Pozdrawiam TheRamzes.

fbi24

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Na Forum używamy polskich znaków.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

ie się nie wywala bo potem mogą być problemy z kompem i może zakończyć się reinstalem systemu zresztą z poziomu dodaj usuń programy go i tak nie odinstalujesz

Ja bym go nie usuwał bo potrzebuje go częściej JAVA/AV i inne.A co do Winampa to nie wiem.

Ok to IE zostawiam ale mam też w dodaj/usun FireFox 2.0.0.6 i FireFox 2.0.0.7 i teraz wersja 2.0.0.7 to uzupełnienie pierwszej czy odzdzielny program?

Po prostu gdy zaktualizowałeś firefoxa został wpis w rejestrze.Jeśli Ci przeszkadza to ten wpis usuń programem np.RegCleaner