Usuwanie punktów przywracania

Czy jest możliwe usunięcie punktu przywracania w Win XP?

Jeśli tak to w jaki sposób.

Jest możliwe.

Na Partycji na której masz zainstalowaną windę znajdujesz folder:

System Volume Information

Jest on ukryty. I w nim masz wszystkie zapisy dotyczące punktów przywracania i te stare z niskimi numerami możesz bez problemu skasować.

Wchodzisz w akcesoria -> Narzędzi systemowe -> oczyszczanie dysku -> wybierasz dysk -> więcej opcji -> przywracanie systemu -> oczyść :slight_smile:

Tylko że tego folderu nie da się usunąć. :?

Może skasowac jego zawartość wyłaczając przywracanie. :slight_smile:

Sprawa się komplikuje,ponieważ zapomniałem dodać,że nie mam uprawnień administratora i te dwie porady nie sprawdzają się, tj. nie ma takiego folderu “System…” i nie ma takiej opcji “Więcej…” . Nie wiem czy jest to spowodowane właśnie ograniczeniami tego konta, czy czymś innym.

zciwo wiec zap[omnij o wywaleniu . :slight_smile:

Możesz (jeśli możesz) spróbować to zrobić w trybie awaryjnym (jeżeli znasz ewentualne hasło admina) :roll:

Jak zna hasło admina to po co mu tryb awaryjny. :lol:

No bo chyba normalnie nie da się dostać do konta Admina (tego głównego) :roll: A może to konto jakimś zrządzeneim boskim nie jest ohasłowane?

Jesli nie podał hasła przy instalacji to wystarczy CTRL+ALT+DELETE przy logowaniu do kompa i wpisać Administrator. ;]

Raczej da rade usunac nalezy edytować plik C:\WINDOWS\system32\Restore\filelist (który jest ukrytym plikiem) z którego nalezy usunac wpis

REC>*:\System Volume Information

a mastępnie pzejać folder na własnośc i usunac folder

No hasła to nie znam,ale się zobaczy kamaa

Spojrzałem na innym kompie kamaa , ale w tym folderze nie mam takiego ukrytego pliku “filelist” :?

Jest tylko:

rstrui.exe

srdiag.exe

srframe.mmf

Ja równiez nie mam. :slight_smile:

start=>> uruchom

%windir%\system32\Restore\filelist.xml