Usuwanie regionu na dysku dvd

jak można usunąć region na dysku dvd ponieważ mój napęd nie widzi płyt z nagranymi filmami ,mam zaznaczony region 1 a ponoć powinien byc 0 jesli sie mylę proszę poprawić mnie ale fakt jest taki że mój napęd nie widzi ani plików video ani żadnych filmów również nie mogę nic nagrać bardzo proszę o pomoc to dla mnie bardzo ważne

Programem dvd decrypter można skopiować oryginalne dvd tak że nie będzie miało zabezpieczeń.

To, że napęd/nagrywarka płyt cd/dvd nie odczytuje płyt to raczej nie problem zabezpieczeń regionalnych, a samego nośnika, nagrywarki albo syfu w systemie.

ale dziwi mnie to ,że jak formatowalam komp to bez problemu odczytał płyty instalacyjne oraz płyty z fotkami też odczytuje ale nie z plikami video i przy nagrywaniu video też pokazuje error write nie wiem o co tu chodzi

Regiony dotyczą tylko materiałów video dlatego z innymi nie ma problemu ;]

O ile pamiętam w napędzie można zmienić zdajsię dwa razy region… region w polsce to region 2 więcej info http://pl.wikipedia.org/wiki/Region_DVD

Aby zmienić trzeba wejść do menadżera urządzeń i kliknąć na nazwie swojego dvd… gdy otworzy się okno znajdź zakładkę region i tam wybierz polska powinno zadziałać ;]

Właśnie o to chodzi że już zmieniłam na polske i nadal nic poprostu nie widzi płyt z video ani cd ani dvd