Usuwanie resztek programu

Cześć

Problem polega na resztkach programu. A mianowicie odinstalowałem program po przez dodaj usuń programy zamiast z oryginalnego instalatora. I teraz nie mogę znów zanistalowac bo piszę że mam już nowszą wersję zainstalowaną. Czyściłęm CCleanerem, revo unistaller potem restart kompa i nic. Dalej pisze że mam coś zainstalowane, a na kompie już na prawdę nic nie ma! Jakieś porady oprócz formata? w sumie nie wiem czy coś by to dało skoro te 2 programy usuneły mnóstwo plików i kluczy, ok 5tys kluczy rejestru.

:o u mnie takie sprawy załatwia UNLOCKER i nigdy mnie nie zawiódł !!

Czytasz ze zrozumieniem? Nie ma plików do usunięcia żadnych. Chyba napisałem, że czyściłem już wszystkim i nie ma już co usuwać nawet, żaden program nic nie wykrywa.

Pozostaje ręczne czyszczenie rejestru. Na pewno jeszcze coś znajdziesz.

Napisz lepiej jaki to program chciałeś usunąć ,i poco korzystałeś z apletu " Dodaj usuń…" skoro masz Revo ?

Revo dopiero po tym dodaj usuń znalazłem.

Invetora 2010.

?

Spróbuj użyć Windows Installer CleanUp Utility ,jeżeli będzie kłopotliwy program na liście > zaznacz > remove .Proponuje (testuje ,na razie wszystko w porządku) Comodo Programs Manager .Program instaluje usługę która monitoruje instalację (również skanuje w trakcie w chmurze ) aby przy odinstalowywaniu usunąć wszystkie klucze i pliki jakie program stworzył. Oczywiście nie działa wstecz ,monitorowane są programy ,które są zainstalowane po Comodo.

Dzięki łukash, ale revo robi też kontrolę podczas instalacji :slight_smile: Zaraz zobaczę ręczne czyszczenie rejestru.