Usuwanie starego oprogramowania

Witam , mój problem polega na tym że zainstalowałem sobie równolegle 2 oprogramowanie, i aktualnie mam problem z formatowaniem partycji na której było zainstalowane stare. Prubowałem nadać “pełną kontrolę” Użytkownikowi ale nadal wyskakuje mi błąd “System Windows nie był wstanie ukończyć formatowania”.

Włącz tryb awaryjny i formatuj a jeżeli się nie uda to hd tune i zdjęcia z zakładek health i errorscan(pełene).

Można jeszcze spróbować sformatować trefną partycje z poziomu instalatora Windowsa :stuck_out_tongue:

w jaki sposób zainstalowałeś “równolegle” to “2 oprogramowanie”? prowadziłeś dwie instalacje jednocześnie?

jakie to jest to “2 oprogramowanie”? jakiś program? system operacyjny?

zastosowałem instalacje płaską, zainstalowałem 1 windows na 2 .obydwa to vista home premium, musiałem zainstaować nowy bo stary już mi robił problemy i wolno chodził, a instalowałem płasko ponieważ mój czytnik dvd nie czyta płyty z oprogramowaniem

Na twoim miejscu zrobiłbym dwie rzeczy:

  1. Zrobił backup ważnych danych z kompa.

  2. Utworzył instalacje Windows na powiedzmy Pendrivie - jeżeli masz taką możliwość.

  3. Wywalił ten cały śmietnik z kompa i doprowadzałbym maszynę do użytkowania “na czysto”. :stuck_out_tongue:

“pomieszane” są boot sektory

najrozsądniej jest zrobić jak pisze biomen