Usuwanie tematu do kosza

Nie bardzo wiem do kogo zaadresować to zapytanie.Ostatnio zamieściłem posta na forum w Problemach.Sprawa dotyczyła długiego zamykania systemu Windows XP.Niestety zanim doczekałem się konkretnej odpowiedzi niejaki Kaka usunął mój post do kosza.Wydaje mi się,że bez istotnych powodów.Rozumiem,że czasami pytania są trudne ale dajmy się ludziom wypowiedzieć.To,że nie wszyscy wypowiadają się gramatycznie i ortograficznie nie powinno być powodem dyskryminacji,takie teraz mamy nauczanie.Sam jestem człowiekiem w podeszłym wieku(po 60-tce) i to ,że usiłuje w tym wieku okiełznać komputer nie znaczy,że można mną pomiatać.Zauważyłem,że im mniej do powiedzenia na dany temat mają moderatorzy czym częściej sięgają chwytów poniżej pasa czepiając się pisowni albo sposobu wypowiedzi.Przyjdzie chyba na jeszcze starsze lata zmienić forum na bardziej przystępne niefachowcom.

Pragnę zauważyć, że opisywany tutaj temat nie został wyrzucony do kosza.

W koszu znalazły się jedynie OTy, a właściwy temat został przesunięty do innego działu.

OTy - bardzo-dlugie-zamykanie-windowsa-t357440.html

Właściwy temat - bardzo-dlugie-zamykanie-windowsa-t357399.html

Przepraszam,nie zauważyłem nigdzie informacje,że temat został przesunięty do innego działu.Częściowo zwracam honor i udaje się do nowego działu.

dziadek Jur

Świetnie, że sprawa z tematem wyjaśniła się z pomocą deFco247 :slight_smile: - nieporozumienie wynikłe nie z winy wymienionego Moderatora.

Proszę jednak zauważyć, że bardziej wskazane było, by powyższe wątpliwości zgłosić bezpośrednio do wskazanego Moderatora na PW.

Rozumiem, że gorycz (bezzasadna, jak widać z powyższego) była powodem tej opinii, ale gwoli ścisłości - Moderatorzy zapewne mieliby i mają wiele do powiedzenia w tematach, odnośnie zgłaszanych problemów. Jednak zauważ, że głównym celem dla którego Moderatorzy logują na forum, jest obowiązek jaki wyznacza Im funkcja - dbanie o przestrzeganie zasad ustalonych na forum. To, że Ty nazywasz to sięganiem do chwytów poniżej pasa, czepianiem się pisowni…cóż, kwestia interpretacji - niesłusznej, jak niesłuszne było założenie tego tematu.

Pozdrawiam :slight_smile:

Ludki drogie czytajta:

viewtopic.php?f=5&t=210226

i nie będzieta mieć problemów.

Ja z pozycji byłego modka tego forum, stwierdzam że obecni i tak są aniołami w stosunku do niekumatych lub interpretujących regulamin inaczej.

Stwierdzam że cackają się z takimi indywiduami, tłumacząc im zasady tutaj obowiązujące jak krowie na rowie, zamiast zastosować regułę krótkiej piłki.

Ok,nie podejmuje dyskusji-przepraszam.Chciałem sprawę załatwić przez PW do Kaka,niestety nie dało się,jakieś nieznane mi problemy z nieprzyjmowaniem wiadomości.Może jedno tylko dodam,że na forum proszą o pomoc zwykle ludzie “zieloni” w sprawach informatyki.Niestety link podany przez fiesta u mnie się nie otwiera,więc się nie uświadomię.Jeśli można to proszę zamknąć temat.

Link podany w moim poście, nie jest niczym innym, jak regulaminem forum, którego zobowiązałeś się przestrzegać rejestrując się tutaj.

:slight_smile:

Powiem szczerze fiesta,dobrze że już nie jesteś moderatorem,pewnie wyszło ci to na zdrowie.Koniec tej bezsensownej dysputy,kiedyś też będziesz stary.Proszę nie odpowiadać.

I też się tym zgodzę, tak samo dziękuję Bogu za to.

dokładnie :slight_smile:

Nie istotny jest wiek, ale to na ile kto się czuje, jak dla mnie istotne sa słowa piosenki Alphavile:

OT KOSZ, temat zamykam, rozpoczyna się niepotrzebna przepychanka.