Usuwanie Visty

Spróbuj przy instalacji wg polecenia wcisnąc klawisz F2 i później F6 też mam laptopa i hmmm u mnie nic takowego nie dzieje sie, ewentualnie sprawdź czy prawidłowo Ci w BIOS dysk wykrywa i czy z taśma masz wszystko OK

a wiec oto wlasnie probowalem. problem w tym ze ine mam dyskietki z softem bo w anglii takich nie dodaja do zakupu. Jezeli moge gdzies sobie cos takiego sciagnac to bylbym wdzieczny za jakiekolwiek zrodlo do tego. I nie chodzi tutaj o to ze nie chce mi sie tego znalezc, ale poprostu nie moge albo nie potrafie. Probowalem ale ciagle z tym jest lipa. BIOS wykrywa dysk, wykrywa stacje DVD, wykrywa wszystko co powinien, ale niestety ciagle lipa z instalacja. Sprawdz czy dyski sa podpiete itp itd :x Ze tak powiem jak maja byc nie podpiete jezeli windows mi dziala :x

Czasem sa błedy na tasmie a Winda bedzie działała, podaj model laptopa poszukam sterów pod dysk.

Oto i model : Compaq Presario C542EA

Nie wiem czy cos Ci to pomoże tu masz stery Tu do pobrania wybierz jaki masz procek tzn ilu bitowy no i na jaki system…a jak nie pomoże to z rana zadzwoń do serwisu HP i zapytaj moze oni coś poradzą.

P.S HP równiez jest serwisem Compaq-a

Dzieki wielkie za pomoc. JAk bedzie cos jeszcze nie halo to napisze tez to tutaj :slight_smile: Jak bedzie okej to podziekuje :slight_smile: Zreszta teraz tez to robie i dzieki za poswiecenie mi czasu.

Po sprawdzeniu : nic a nic :slight_smile: Jednak juz probowalem tego wczesniej i nic sie nie dzieje. Aktualnie dzwonie do centrum HP :slight_smile: Dzialaja przez 24h wiec czekam na polaczenie z asystentem. Jezeli nie to zawsze mam gwarancje roczna wiec moge to chyba jakos zglosic pod jakas niedyspozycyjnosc sprzetu :]