Usuwanie własnych tematów - czy opcja zostanie dodana?

Częśto spotykałem się z forami na których można było skasować założony przez nas temat bez potrzeby prośby o to moderatora.

Czy opcja ta mogłaby być dodana również do tego forum?

Myślę, że w choć małym stopniu pewnie ułatwiło by to pracę moderatorom.

Jeśli odpowiedź brzmiała negatywnie, uzasadnijcie to proszę.

Pozdrawiam! :slight_smile:

ja myślę, ze jest to raczej nierozsądne, gdyż ktoś mógłby nabluzgać, złamać regulamin dostać odpowiedź i bezkarnie skasować temat…

a ja myślę, że to by skomplikowało pracę moderatorom i administracji, byłby problem z wyznaczeniem kar…

Sensowna mogłaby być opcja “zgłoś do moderatora naruszenie regulaminu”

Przecież taka możliwość jest

Można to zrobić dopóki nikt nic po nas nie napisze

8f466669cb1e30dc.jpg

Dreambrain : prawdopodobnie nie, ponieważ na tym forum moderatorzy przeważnie nie zamykają ani nie usuwają tematów na życzenie. Po to jest szukajka i po to jest forum, żeby można było korzystać z doświadczenia innych. Usuwanie tematów przeczy idei komunikowania się przy użyciu forum. Moderatorzy usuwają natomiast tematy niezgodne z regulaminem. W takiej sytuacji nawet nie trzeba ich o to prosić i można liczyć na nagrodę w postaci warna. :slight_smile:

Ok rozumiem :slight_smile:

Dziękuję za odpowiedzi.

Ryan dobrze prawi.

Niestety, niektórzy wykorzystują forum instrumentalnie i potrafią po uzyskaniu odpowiedzi wyedytować swoje posty i napisać np. problem rozwiązany, czy zmienić na innym tekst, który powoduje, że temat można tylko wywalić. Co by sie działo w momencie gdyby user miał możliwość usuwania. Dlatego też, nawet jak istnieje taka opcja, to jest niepożądana i mam nadzieję, że nigdy nie zostanie dodana.