Usuwanie zstron WWW z paska

Jak usunąć strony które zapiują sie w pamięci w momencie wpisaniai ch?Mam ich mnóstwo i chcę się pozbyć wszystkich!Pomóżcie

zobacz w opcjach, ustawieniach przeglądarki www, którą posiadasz -

na przykładzie IE --> Narzędzia --> opcje internetowe --> ogólne - i tam proszę poczytać i ponaciskach przyciski, żeby poznać program :slight_smile:

Ludziska kochane :smiley: , czy to jest dział do takich pytań?

NIE

Przenoszę ze " Sprawdzone porady" do “Problemy”

Zakładam, że jest to IE i chodzi Ci o pasek adresów nad oknem przegladarki. Wejdź tak jak Ci doradził Monczkin w opcje internetowe, a następnie w zakładkę Historia -> Wyczyść historię. Znikną Ci wtedy wszystkie wpisy ze wspomnianego paska, ale też i cookie z prywatnymi ustawieniami (np. logowania do forum), musisz więc je ponownie ustawić na starych zasadach przy ewentualnych wejściach. Zakładka Ulubione zostanie bez zmian, tam kazdy wpis mozna usunąć pojedyńczo - prawoklik, usuń.

Moja rada - częściej korzystaj z opcji Ulubione (łatwość manewrowania pojedynczymi wpisami, bez rujnowania całości zasobów), a przypadkowe adresy wpisuj w wyszukiwarkach ( nie zostawiają śladu na zawsze, a w razie chęci “zachomikowania” mozna je przerzucić do Ulubionych). Ja na górze mam tylko 4 portale info i Google).

A generalnie to zapoznaj sie w wolnej chwili z plikiem Pomocy - jest tam przejrzyście i przystępnie opisane wiele manewrów z przeglądarką. 8)

Pozdrawiam :slight_smile: