Uszkodzenie ukadu folderów po użyciu RK -Windows 7

Witam,

problem, który przedstawie dot. windows 7 x64 HP mianowicie chodzi o uklad folderow w oknie (widoczne są te które zwyczajowo widać po włączeniu opcji: “pokaż ukryte pliki systemowe” w menu narzędzia, a u mnie widoczne są one w  “trybie normalnym” z wyłączoną tą opcją (screen poniżej) na obu dyskach, próbowałem to naprawić resetując układ folderów- menu narzędzia/ opcje/widok/presetuj układ oraz menu narzędzia/ogólne/przywróc domyślne- niestety nic z tego nie wyszło, problem jest nadal.

Postanowiłem przywrócić system do daty sprzed powstania zmian, ale nie przynioslo to oczekiwanych rezultatów.

 

Problem powstał po użyciu narzędzia: “Rouge Killer v.8.8.0 x64” i wykonaniu nim opcji napraw skróty.

 

Zaznaczone na żółto foldery powinny zostać ukryte, a są widoczne.

 

http://postimg.org/gallery/2lfw779tk/

 

post-37112-0-68928000-1389110370_thumb.jpost-37112-0-31000300-1389110383_thumb.j

 


 

Druga sprawa to pytanie jak skopiwać/przenieść zawartość folderu C:\Users\Nazwa użytk.-Komputer\AppData do C:\Users\Nazwa użytk\AppData - chodzi o pliki danych programów i  pliki Microsoft Windows tak by wszystko było w porządku i działało bez najmniejszych problemów.

 

Powodem tego jest utworzony folder backup przez Windows i przeniesione tam wszystkie dane z folderu domyślnego czyli do przeniesienia by były foldery :

 

Local, Local Low i Roaming wraz z całą zawartością do C:\Users\Nazwa użytkownika\AppData .

Często polecam RogueKiller, bo i rozwiązuje wiele problemów. Zaraz napisałem maila do producenta - Tigzy, żeby wyjaśnić sprawę z atrybutami po działaniu RogueKillerem.

Odpowiedx:

"Hello. Did you use the Shortcut restore option? If yes, you should have seen the warning about Rogue.FakeHDD?

You can restore those files (this is not a problem actually, purely psychologic) with forcehide: http://www.adlice.com/softwares/forcehide/forcehide/ "

cleardot.gif

Doszedłem do tego, że niektóre pliki, przez modyfikację wewnątrz nich, tracą atrybut ukrycia i stają się tylko do odczytu. Fakt, że są naprawione i takie pliki miałem już drugi rok na XP. Nawet wysyłałem na virus total online.

Masaj - u Ciebie, to trochę pobojowisko po tym, co posprzątał RogueKiller i dużo roboty.

Niestety nie mogę przywrócić poprzedniego widoku,układu folderów przez RK- nie ma takiej opcji w tym programie. Użyłem go jeszcze raz zrobiłem skan (wyniki w załączniku) i powtórnie funkcja napraw skróty, niestety bez zmian. Program Force Hide nic nie zrobił bez żadnych zmian.

 

RKreport0_D_01082014_183150.txt

RKreport0_S_01082014_182458.txt

RKreport0_S_01082014_183359.txt

RKreport0_SC_01082014_183250.txt

Co zrobileś RogueKillerem, to posprzątaj po RK, znaczy pousuwaj wszystko. Próbuj w opcjach folderow przywrócić domyślny wygląd. W związku, że RK zatrzymał i usunął zły proces, a także przywrócił niektore wpisy systemowe, to użyj junkware removal tool. Pobierz i uruchom jako administrator. Na czarnym panelu będzie napis Kliknij dowolny klawisz i czekaj, aż wyświetli sie panel dokumentów i czekaj, aż wyskoczy log. Pokażesz Tu loga. Junkware posprząta w rejestrze, folderach i plikach dużo lepiej i więcej, niż adwcleaner. Na C znajdziesz backup tego programu JRT i w windows będzie spory folder JRT. To potem będzie wszystko do usunięcia. Stosowałem bezpiecznie JRT na XP i win7 x64.

http://www.dobreprogramy.pl/Junkware-Removal-Tool,Program,Windows,39541.html

Wszystko usunąłem co znalazł RK , restart i po tym w opcjach reset folderow i przywrocenie dmoyślnego wyglądu. JRT wykonala zadanie i zakonczył pracę z tym wynikiem

Trafiłem na takie narzędzie przywracające rejestr - cytat:

  • Naprawić błędów konfiguracji usług, które mogą być przyczyną problemów w tym wolnych buty.
  • Wyczyść foldery tymczasowe.
  • RESET wpisy rejestru z powrotem do ich wartości domyślnych.

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.xp-smoker.com/refreshpc.html&prev=/search%3Fq%3DRefreshPC%26safe%3Doff%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DSH4%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official

Doczytałem się na innych stronach, że trzeba w kreatorze kliknąć DECLINE, wtedy żaden dodatek się nie zainstaluje. Sprawdziłem tylko instalator na virus total. 1.6MB, na zielono. Poczytaj o tym programie.