Uszkodzona karta graficzna, płyta główna, po burzy

Witam, kilka dni temu podczas burzy nie wyłączyłam komputera i nagle coś w nim strzeliło i się wyłączył i migał ekran. Wyłączyłam go. Po kilku minutach włączyłam - wszystko normalnie działało, ale internetu nie było. Domyśliłam się, że karta sieciowa spalona. Jest ona na płycie głównej także trochę lipa. Kupiłam nową kartę sieciową i włożyłam do komputera i troszeczkę zasłania kartę graficzną. I właśnie teraz nie wiem. Bo od czasu do czasu zaczyna mi ekran migać, komputer się zawiesza i nic się nie da zrobić, a czasem nawet do tego piszczy kwasny.gif

Jeżeli karta sieciowa to prawdopodbnie cała płyta główna, a własciwie moze i kazda czesc w kompie się przepalić

Jeśli masz możliwość sprawdź na innej karcie graficznej. Możesz pożyczyć od kogoś dla testu, tylko też nie za mocną jeśli nie masz dobrego zasilacza.

Choć j/w uszkodzone może być coś więcej jeszcze.

Najlepiej jakbyś sprawdziła wszystkie podzespoły po kolei bo w takim przypadku mogło się uszkodzić dosłownie wszystko. 

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.