Uszkodzona karta graficzna ?

Witam. Dziś po podkręceniu mojej karty graficznej o takie wartości:

Uzyskałem większą wydajność w benchmarku i w gta v co było oczywiste. Wydajność była dobra, nie było żadnych zacięć czy utraty wydajności jak i temperatury były dobre. Po przegraniu co najmniej godziny w gta v wyrzuciło mi błąd, że gta v musi być zamknięte. Po ponownym odpaleniu gry zobaczyłem, że zamiast mieć stałe 40-50 klatek miałem ich tylko 10-16.
Restart gry jak i komputera nic nie dał, również wyłączałem dodatnie wartości zegara karty w programie msi afterburner. Nic nie pomogło, sprawdziłem też ilość klatek w benchmarku, overwatch’u. Wszystkie wartości w wszystkich przypadkach wynosiły zaledwie 10-16 klatek, w cs:go z 160 fps ilość spadła do 60. Proszę o pomoc, czy moja karta została spalona, co mogę z tym zrobić ?

Komputer: https://www.morele.net/komputer-morele-super-efficient-g1600-773842/

System: Windows 10 Home

odinstaluj Afterburner i wyczyść z pozostałości , przeinstaluj stery do grafy wybierając czystą instalację .

Zrobiłem tak jak napisałeś i na całe szczęście zadziałało ! Jestem Ci wdzięczny za pomoc. Następnym razem nie będę się bawił w podkręcanie bo więcej z tego szkody niż efektu :wink: Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam ! :slight_smile: