"Uszkodzona" karta sieciowa (laptop)

Witam mam problem z kartą sieciową laptopa (windows 7).

Internet działa, lecz problem leży w tym iż internet chodzi tak słabo że brak słów. Próbowałem aktualizować sterowniki do tej karty lecz laptop żadnych nie znajduje. 

Moje pytanie brzmi: jaka może być przyczyna tego problemu i jak można go rozwiązać.

post-281107-0-76239900-1437310043_thumb.

Co to znaczy że internet chodzi wolno ?? Kto jest twoim dostawcą, jakie masz łącze, czy po kablu jest wszystko OK ?

 

Opisz dokładnie swój problem, zamiast kazać się ciągnąć za język …

Przepraszam masz racje źle opisałem problem. Internet mam z Vectry. Laptop internet odbiera poprzez WiFi. Przez kabel nie próbowałem. Komp stacjonarny jest połączany kablem i takich problemów nie mam. Mówiąc że internet działa wolno mam namyśli to że strony ładują się niekiedy po 5 min, dla porównania na telefonie który jest podpięty do WiFi otwarcie tej samej strony trwa od 5 do 15 sekund. Znajomym też WiFi działa bez zarzutu tylko z laptopem jest problem. Dodałem wcześniejszy załącznik aby pokazać co jest prawdopodobnym źródłem problemu. Jeśli jakieś informacje trzeba rozpisać bardziej lub dopisać coś, proszę o poinformowanie mnie o co chodzi. :smiley: