Uszkodzona klawiatura?. Problem z netbookiem

Witam, jaki ś czas temu kupi ł em netbooka. Wszystko dzia ł a ł o OK dop ó ki nie wgrałem Windows 7, który działał przez pewien czas prawidłowo aż do teraz gdy przy włączaniu miga ikonka dysku i pika bios.

Wstaw screena z zakładki Health (rozciągnij okno programu by było widać wszystkie parametry). 

czy po zainstalowaniu systemu windows 7 zainstalowałeś też prawidłowe sterowniki pod niego ?

Tak wgrałem poprawne sterowniki. Przez pierwsze dwa tygodnie działał bez zarzutu.

 

http://i.imgur.com/pNIGL40.png

Xayano

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie z opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Teraz udaje sie go włączyć za 5tym razem

A jak się zachowuje na samym zasilaczu bez baterii i na samej baterii.

Tak samo. Wyczytalem ze te pikanie może oznaczać błąd pamięci RAM,jak je sprawdzić? Problem występuje również przy bootowaniu z pendrive.

http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CCwQFjAA&url=http%3A%2F%2Fforum.dobreprogramy.pl%2Fviewtopic.php%3Fforum_uri%3Dmemtest-pendrive-krok-kroku%26t%3D498212%26start%3D&ei=prGwUtnQLoiHtAa7zoCIAw&usg=AFQjCNGX1I1mkxUHrcc2EdLpCo758tPebA&bvm=bv.57967247,d.Yms&cad=rja

 

Sprawdź, choć mnie to nie wygląda na pamięć,ale różnie bywa.

Zmienialem tez w międzyczasie wersje BIOS, może to byc tego wina? Źle pobralem?

Dodam również ze ostatnio działy sie dziwne rzeczy. A mianowicie system zachowyal sie jakby byly wciśnięte jakieś przyciski (np. W chrome pojawiala sie caly czas i znikala konsola). Jak przejade ręką po klawiaturze to problem ustawał. Może to byc z tym związane?

Odkryłem właśnie, że po czasie gdy on tak pika ( jakieś 30 sekund), sie normalnie włącza. Totalnie sie w tym zgubilem xd

Proszę korzystać z opcji Edytuj , zamiast pisać post pod postem.

rgabrysiak

Klawiatura przypadkiem nie robi jakiegoś zwarcia?

Może dlatego przy włączeniu pika bo naciska się któryś z klawiszy. Miałem ostatnio parę takich przypadków i winą była klawiatura.

Pzdr.

Wątpie bo nawet jak go nie dotykam gdy pika to w końcu sie uruchomi. Myślę, ze cos namieszalem z biosem

A pytanie zasadnicze, przed wgraniem nowego biosu było OK?

Działo to sie w mniejszym stopniu. Zauwazyelm teraz również ze w czasie gdy on tak pika to w tle ląduje sie system bo okienko lądowania pokazuje sie przez mniej niz sekundę co jest raczej niemożliwe na 1.6GHz

Kupiłeś go nowy, czy używany? bo mnie to wygląda na problem płyty głównej. 

Używany. Jeśli płyta główna to jakaś błahostka typu kondensator?

Tym się sugeruje.

To zrób test pamięci. Te modele, nie wiem jak Twój dosyć mocno się grzały, a co pada ???

Mój nie jest przesadnie gorący, po prostu ciepły - jak komputer. Od czasu gdy go zakupiłem, nie było żadnych problemów. Zaraz zrobie ten test.

 

Dodane

 

Test zakończony, zero błędów.

 

___________________________________________________________________________________________

Ile masz kości pamięci? 

Jedną mam - jeden slot. 1GB