Uszkodzona klawiatura

Bez wyraźnego powodu przestały mi działać 2 przyciski w klawiaturze Microsoft Natural Ergonomic 4000, a dokładniej to [v] i [1]. Zastanawiam się czy można to jakoś samodzielnie spróbować naprawić? Rozkręcałem klawiaturę, czyściłem styki i membranę, ale to w niczym nie pomogło.
Co prawda klawiatura ma już ze 4 lata, więc swoje wysłużyła, ale jeśli naprawa okazałaby się prosta, to w wolnym czasie pomajsterkowałbym zamiast wydawać kolejnych Jagiełłów :wink:

Jeżeli coś padło to na samym układzie scalonym, czyli raczej nienaprawialne - sprawdź czy jak ustawisz membranę inaczej na rozkręconej klawiaturze to z membranką od innego klawisza działa - jak tak to wina membrany, jak nie znaczy że płytka padła i myślę że możesz oglądać się za nową klawiaturą.

Nie pocieszyłeś mnie. Zamówiłem nową klawiaturę :frowning:

A ja mam teką przypadłość z klawiaturą:
Klawiatura i mysz bezprzewodowa Logitech MK 270.
Mysz działa znakomicie a klawiatura od czasu do czasu ma krótkie przerwy albo opóźnienia w działaniu.
Odbiornik USB w komputerze jest ok. 70 cm od klawiatury i ok. 1 m od myszy.
Co może być tego powodem? Czy może to być nadajnik w klawiaturze?
Baterie wymienione na nowe.

Może za dużo działających nadajników/odbiorników radiowych w pobliżu i się zakłócają?

To raczej wykluczam, bo w kompie mam tylko ten jeden, w pokoju nic więcej a w drugim pokoju w drugim kompie tylko odbiornik WiFi, ale jest on wyłączony.
Zaczynając pisać tego posta klawiatura nie mogła wystartować, dopiero po chwili zabrała się i wypluła wszystko co było klepane a niektóre znaki ominęła.

Tak jest we wszystkich programach czy tylko na forum DP? Bo forum lubi przylagować.

Zdarza to się nie tylko na forum. Przypadki zdarzają się nawet w notatniku czy kalkulatorze.