Uszkodzona myszka czy problem z komputerem?

Witam, posiadam myszkę Zowie fk1 i od pewnego czasu mam z nią problem, ponieważ podczas grania w CSGO czasami mi się zacina sensor, chodzi wolniej niż powinna wygląda to jakby no zmienić dpi z 800 do 400 i się jeszcze do tego zacina. Np wczoraj miałem taką sytuację grając że zacinala się wyłączyłem muzykę i ts3 i przestała. Miałem porysowane slizgacze wymieniłem je ale nic nie pomogło. Zmieniłem też priorytet CSGO, nie mam włączonego oszczędzania energi, w innych grach tego nie odczułem ale gram w nie za dużo i w csie to też zdarza się od czasu do czasu. Mozliwe ze to sensor jest uszkodZony i nie wyrabia przy większym obciążeniu? Mam jeszcze gwarancję na myszkę ale może powinienem coś jeszcze sprawdzić w komputerze przed tym, jakieś sugestie?

Czyli, wygląda na OK.

Mysz w przypadku stacjonarki najlepiej podłączona do tylnego portu USB2.0 - czarne.

Test na innym kompie i najlepiej na tym samym systemie.

Zmiana portu nie pomagała wczoraj właśnie miałem taką sytuację ze się strasznie zacinala i zmieniłem z 3.0 na 2.0 i spowrotem na 3.0 cały czas poruszając myszka i kompletnie nic się nie zmieniło czyli zacinala tak samo, a na innym komputerze też nie bardzo mam jak sprawdzić

No to zostaje w ciemno gwarancja.

Jeśli problem występuje tylko w CS? to tu szukaj przyczyny.

Ciężko powiedzieć bo w inne gry mało gram i może to cs akurat jakoś bardziej mysz obciąża bo najczęściej się to dzieje właśnie gdy mam włączone jakieś inne programy oprócz gry, a gdy minimalizuje do pulpitu jest normalnie, wracam do gry znowu to samo.

Może zasilacz nie wyrabia i masz spadek napięcia na linii + 5V?

Potrzebny test na innym kompie, bo teraz to gdybanie.

Lub inna mysz i test i będzie wiadomo, czy komp, czy mysz?

Komputer niedawno wymieniłem więc sprzetowo powinno być chyba ok ale masz rację postaram się inna myszkę ogarnąć.