Uszkodzona N70, chyba soft. pomocy

Witam, mam padniętą nokie N70, a zrobiło mi się to tak, miałem telefon na ładowarce i ktoś dzwonił, nie odebrałem, później wyłączyłem telefon, a teraz nie mogę go włączyć w ogóle nie ma reakcji, tzn. jest wtedy gdy podpinam telefon pod ładowarkę (wtedy tel. normalnie włącza się do ładowania jest biały ekran, napis nokia i telefon normalnie się ładuje, gdy naciskam jakiś klawisz to włącza się podświetlanie, lecz telefonu nie da się włączyć). Wydaje mi się że to wina softu, miałem tak samo kiedyś z E50 też uruchamiał się tylko pod ładowarką wtedy wystarczyło go sflashować Phoenix’em i działał. A teraz jakoś w ogóle nie mogę cały czas jakieś błędy, raz nawet nie wiem jak to się stało ale pod ładowarką i na USB komputer wykrył telefon ale nie mógł normalnie zainstalować sterowników, jakiś błąd.

Co z tym teraz zrobić można zrobić możliwe że to błąd programu a nie telefonu ? może jest jakiś inny program do flashowania a nie Phoenix ?

Proszę o pomoc bo sam już nie daje rady;/

Jeszcze jedno, kiedy miałem telefon na ładowarce to spróbowałem włączyć telefon i zaczął łapać normalnie napis nokia tak jak przy włączaniu ale kiedy powinny właczyc się te rączki i muzyczka to telefon ma biały wyświetlacz i wraca do ładowania na wyłączonym telefonie. To chyba na pewno soft ale Phoenix go nie wykrywa:/ ?

możesz zrobić hard reset tylko stracisz wtedy wszystkie dane z telefonu

Jak zrobić ten hard reset ?

*3,zielona słuchawka

Nie działa nie ma reakcji.

naciśnij jednocześnie i trzymaj gwiazdka zielona słuchawka 3 power najpierw radze wyjąć karte pamięci i sim

ale ten telefon nie reaguje na klawisz power nie da sie go właczyć, a może mi ktoś powiedzieć jak to możliwe że telefon złapał na USB jak był wyłączony, czy potrzebne mi do tego jakies sterowniki ? czy jak to że wtedy mi złapało ?

ale ty go nie włanczasz ta kombinacja klawiszy służy do resetowania

Nie sorry, mój bład wcale ten reset by nie pomógł ;D w tym fonie był styk klawisza od włączania zerwany :smiley: juz naprawiłem, tak czy inaczej dzięki za chęć pomocy:>)