Uszkodzona pamieć RAM,diagnoza

Witam po raz kolejny mam problem i zwracam się do was o pomoc .

Od jakichś 2 tygodni występuje u mnie niemiłe zjawisko “bluescreenów” przynajmniej tak tłumaczy to system :slight_smile: ,ja diagnozuje że coś nie tak jest z pamięcią RAM ,ponieważ kartę z gwary wrócili mi nową Asusa GTS250 DK więc chyba to nie ona a po za tym żadna gra się nie wiesza i nie przy grze wyskakują “bluescreeny” . Problem wygląda następująco i pojawia się kilka razy dziennie najczęściej przy przeglądaniu internetu albo obraz się rozmazuje dziwnie albo cały jest niebieski i nic się nie da zrobić ale komp się nie resetuje czasem po chwili jeden pisk z płyty(AMI-jeden pisk - problem z ram :slight_smile: ). Pamięci ram nie sprawdzałem żadnym programem prócz tzw. narzędziem diagnostycznym windowsa (czyli lipa), zdjęcie problemu zamieszczę jak najszybciej w razie dokładniejszego opisu proszę pisać .

Liczę na poprawną diagnozę i pomoc z góry dziękuję … krissq2502 :expressionless:

Dodam że na dole ekranu w podobny sposób jak na zdj pulpit rozmazuje się i przenosi np. kawałki obrazu lecz tylko z samego dołu :? podczas przeglądania internetu oczywiście tylko …

Fotka:

http://img220.imageshack.us/i/20110128115110.jpg/

Miałem to na myśli ale nie mam płytki , jak sprawdzę to napiszę ;-D

Dodane 09.02.2011 (Śr) 14:08

Dziś przed chwilą zrobiłem test który nic nie wykazał … :expressionless:

wiem to już próbowałem tego wszystkie 4 wejścia sprawdziłem próbowałem wszystkiego dlatego tu pisze bo już nie wiem co ;-/

Obstawiam, że to jest wina przegrzania pamięci…

ale na karcie graficznej.

Sam przeżywałem podobny problem - lepiej skołuj jakiegoś kolegę i przetestuj jego kartę u siebie, a swoją u niego.

oks też miałem to na uwadze ale nie tak bardzo przetestuje …