Uszkodzona plyta z vista

Witam

Kupilem laptopa zcer 5720z z systemem vista oem ( na partycji bylo recowery) Chcialem jednak zainstalowac xp i zrobilem recovery na plyty i format calego dysku. Zainstalowalem xp wszystko ladnie ale zachcialo mi sie 2 systemow i probowalem odtworzyc viste z plyt recoveru a tu nic. Plyta jest porysa i nie moze jej odczytac porysal ja laptop bo odstawala blaszka w dvd. Czy jest mozliwosc sciagniecia instalki visty badz recowery do tego laptopa??

Nie. Musisz się zgłosić do infolinii Acera i zamówić płyty Recovery. Koszt ok. 180 zł

Może da sie zrobić ze pozyczysz od kogo s Viste (jak ktos ma) i przy imstalacji wpiszesz klucz jaki jest na COA

Mates, taka działalność jest NIELEGALNA.

aha chyba że :slight_smile: ale w sumie Product key jest orginalny (więc kierowałem się tym)

Mates, taka działalność jest NIELEGALNA.

nielegalne jest działanie firm w takich sytuacjach…

było już wiele o tym na forum, bierzesz zwykłą instalacje visty(net, kolega) instalujesz i wpisujesz swój klucz dołączany do laptopa.

Jeśli posiadasz fakturę zakupu komputera z systemem windows to masz system w pełni legalny…

MarS – nikt nie bedzie wydawał 180 złoty tylko dlatego że płytę zgubił zniszczył lub pogryzł mu pies, kot lub młodsze rodzeństwo!

Nie dajcie się zwariować.

Mylisz się. Osobiście zamawiałem taki komplet płyt dla jednej mojej klientki

OTy > kosz.