Uszkodzona plyta z vista

(Borik007) #1

Witam

Kupilem laptopa zcer 5720z z systemem vista oem ( na partycji bylo recowery) Chcialem jednak zainstalowac xp i zrobilem recovery na plyty i format calego dysku. Zainstalowalem xp wszystko ladnie ale zachcialo mi sie 2 systemow i probowalem odtworzyc viste z plyt recoveru a tu nic. Plyta jest porysa i nie moze jej odczytac porysal ja laptop bo odstawala blaszka w dvd. Czy jest mozliwosc sciagniecia instalki visty badz recowery do tego laptopa??

(MarS) #2

Nie. Musisz się zgłosić do infolinii Acera i zamówić płyty Recovery. Koszt ok. 180 zł

(Borys951) #3

Może da sie zrobić ze pozyczysz od kogo s Viste (jak ktos ma) i przy imstalacji wpiszesz klucz jaki jest na COA

(Mail) #4

Mates, taka działalność jest NIELEGALNA.

(Borys951) #5

aha chyba że :slight_smile: ale w sumie Product key jest orginalny (więc kierowałem się tym)

(Bladel) #6

Mates, taka działalność jest NIELEGALNA.

nielegalne jest działanie firm w takich sytuacjach...

było już wiele o tym na forum, bierzesz zwykłą instalacje visty(net, kolega) instalujesz i wpisujesz swój klucz dołączany do laptopa.

Jeśli posiadasz fakturę zakupu komputera z systemem windows to masz system w pełni legalny...

MarS -- nikt nie bedzie wydawał 180 złoty tylko dlatego że płytę zgubił zniszczył lub pogryzł mu pies, kot lub młodsze rodzeństwo!

Nie dajcie się zwariować.

(MarS) #7

Mylisz się. Osobiście zamawiałem taki komplet płyt dla jednej mojej klientki

(Kaka') #8

OTy > kosz.