Uszkodzone aktualizacje

Witam. Z 2 tygodnie temu miałem problem z menadżerem aktualizacji,jak i synapticem wywalał mi ciągle jakiś błąd, nie pamiętam już co to był za błąd. Udało mi się to naprawić i wszystko śmiga. Ale od tego momętu nie miałem żadnej aktualizacji,zastanawiam się czy to jest normalne. Jak jest u was z aktualizacjamy przez te ostatnie 2 tygodnie.Dodam że mam ubuntu 8.10-gnome.

Sprawdź, czy masz zaznaczone to, co uważasz za słuszne w System -> Administracja -> Źródła oprogramowania (szczególnie w zakładkach Oprogramowanie Ubuntu i Aktualizacje ), a potem odpal takie coś w konsoli (wybacz, ale tak mi prościej :stuck_out_tongue: ):

sudo apt-get update && sudo apt-get upgrade

Jeśli nic nie wywali błędów, to właściwie masz 100% pewność, że masz zaktualizowany system.

PS Nie pisz posta pod postem na przyszłość. Jest opcja Edytuj. I nazwij porządnie ten temat, bo mod Cię będzie gonił. :stuck_out_tongue:

marius142 ,

sudo apt-get install ubuntu-desktop

pewnie odinstalowało ten pakiet ;] taaaak wiem pomyślisz że gdyby zniknęło ubuntu-desktop to znikłby i gnome i gdm itd ale to nie prawda ;]

marius142 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

beevvy ,

Proszę się wstrzymać od udzielania takich “rad”, ponieważ nie leży to w zakresie Twoich obowiązków - pisząc takie rzeczy, bawisz się w moderatora, co jest tutaj karane. Proszę na przyszłość o tym pamiętać.