Uszkodzone pliki na płycie instalacyjnej

(bibut) #1

Mam dość dziwny problem, gdyż moja płytka instalacyjna do XP zosatłą uszkodzona.

Udało mi się zgrać z niej pliki lecz niektóre są pouszkadzane i nie moge zainstalować systemu.

Według mnie pliki zostały pouszkadzane w katalogu I368 , więc obraz innego systemu i wszystko zgrałem.

Ale teraz kiedy to włączam na ViltualBox'ie, setup nie akceptuje kluczu produktu.

I teraz chciałbym się zapytać, czy ktoś ma pomyśł na to, aby tak nadgrać pliki, abym mógł legalnie korzystać z systemu (na moim zakupionym kluczu licencji) ?

(Pablo_Wawa) #2

Obraz płytki możesz spróbować poszukać w necie (tylko ostrożnie) albo skorzystać z płytki jaką posiada ktoś ze znajomych. Oczywiście musisz zdobyć właściwą wersję obrazu/płytki (masz wersje OEM, BOX i VLK - Korporacyjna wersja). Ty zapewne masz wersję OEM, co Cię nie uprawnia do używania jej na maszynie wirtualnej jeśli była ona zakupiona do zwykłego składaka.

(Agatonster) #3

bibut ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(bibut) #4

Poradziłem sobie. Na innym komputerze była zgrana ta płyta :stuck_out_tongue: