Uszkodzone pliki oraz spolszczenie Xp

Od pewnego czasu zamierzam się przełamać i zrobić format w trzecim komputerze. Tak więc gdy włożyłam płytę pliki Windowsa Xp Professional SP2 były dosyć dziwne . Dziwne - dlatego, że po formacie komputer powinien pracować jak prawie nowy . Ale tak nie było, ponieważ komputer się przywieszał co prawda . Czy płyta może mieć uszkodzone acz kol wiek popsute pliki Windowsa ? Tą płytę mam już od X-czasu , ale zawsze służyła pomocą . Wczoraj rozmyślałam nad pobraniem nowej wersji Xp i nagranie na płytę , ale się powstrzymałam dlatego, że przypomniało mi się iż mam płytę z Xp , ale w wersji angielskiej . Myślę nad spolszczeniem jej , ale nie mam do tego głowy . Jak można ją spolszczyć ? Te dwa pytania zgłoszone są do was z prośbą.

Pytanie . ; Czy płyta może mieć uszkodzone acz kol wiek popsute pliki Windowsa ? Jak można spolszczyć angielską wersję Xp ?

No i się wkopałeś. Przykro mi, ale jedyną możliwością spolszczenia XP to jest format i instalacja polskiej wersji, ponieważ to nie Vista czy 7 , że instalujesz z WU plik MUI i po problemie. Co do samego problemu to winowajcą nei jest płyta, ponieważ jakby walnięta była płyta to dostałbyś komunikat, że nie można skopiować pliku. Prędzej tutaj winny może być twardy - być może przepracował już swoje i powinieneś go oddelegować na zasłużoną emeryturę? Podaj screena z zakladki health z programu HD Tune, wtedy będziemy mogli się przyjrzeć w jakim jest stanie.

Wcale bym się nie dziwiła twoim opiniom , bo komp jest już dosyć stary … db dalej sama wiem o co kaman , poradzę sobie bez screena . Dzięki .

Skoro tak, radzę w ciemno zmienić dysk i z pewnością komp dostanie niezłego kopa.

Okej , przecież sobie dam radę . Ten komputer jest tylko do gier , ale dzięki za pomoc . :slight_smile: