Uszkodzone pliki po odzyskaniu

Witam, po niespodziewanym formiecie dysku odzyskałem wszystkie interesujące mnie zdjęcia i filmy programem “EasyRecovery Professional”. Niestety okazało się, że większości zdjęć nie można otworzyć (Podgląd niedostępny) Sad a filmów nie można odtworzyć. Czy ktoś mógłby mi poradzić w tej sprawie? Dziękuje z góry za wszelkie sygestie

Z tym może być problem bo pliki, które odzyskałeś mogły być częściowo nadpisane ale EasyRecovery mimo to sklasyfikował je jako możliwe do odzyskania z nadzieją, że przynajmniej część danych zostanie odzyskana. Bo nie ma się co cieszyć w sumie z odzyskanej dolnej połowy zdjęcia ale na przykład każda część długo pisanej pracy może być na wagę złota. Jednak w Twoim przypadku uszkodzenia spowodowane nadpisaniem okazały się pewnie duże lub pechowe - np. uszkodzony nagłówek pliku. Obawiam się, że niewiele możesz z tym zrobić teraz…

przykro mi to słyszeć Fazid, moze jakimś innym programem?

dodam że niektóre zdjęcia otwierają się tylko w 1/3 a reszta to szare tło :?

He he niespodziewany to może być upadek a nie format :wink:

próbuj otwierać zdjęcia różnymi programami po za tym niewiele zrobisz

Na nadpisane pliki nawet najlepsze programy niewiele pomogą. Być może jakimiś profesjonalnymi metodami dałoby się odzyskać wszystkie dane w całości (ale nie jestem pewien) ale własnymi siłami raczej Ci się nie uda tego odzyskać…