Uszkodzony dysk ssd - czy możliwa jest reanimacja?

(Galon35) #1

Witam

z dnia na dzień padł mi dysk ssd120gb kingstona komputer normalnie się wyłączył, ale już się później nie chciał włączyć.Dałem inny dysk z lapka i wszystko działa, pytanie czy ten uszkodzony dysk warto reanimować , kumpel mówi że za 150pln podobno można go wskrzesić,jak macie jakieś rady to piszcie

(sadaj72) #2

Nie masz jeszcze gwarancji na ten dysk?

(Galon35) #3

gwarancji brak,ale ten koszt mnie trochę dziwi nowy taki za 300pln dostanę

Dodane 05.11.2013 (Wt) 20:22

Agaton dzięki za pomoc super że umieściłeś mnie w śmietniku jak tak dalej pójdzie to to forum też się tam znajdzie a propos wspaniałym podpowiedziom jakbym miał gwarancję to bym go do serwisu oddał a nie pisał na forum, bo forum jest jak każde inne, chyba żeby pomagać w potrzebie, a nie cwaniaczyć głupimi odpowiedziami

Dodane 05.11.2013 (Wt) 20:28

dla kogo jest te forum? jak nikt nie oferuje konkretnej pomocy a tym bardziej usuwa wątki

(Drobok) #4

przeczytaj regulamin to dowiesz się dlaczego drugi z twoich tematów poleciał do śmietnika

Co do elektroniki, to przecież stan niedziałania jest stanem normalnym. A naprawa czegokolwiek na odległość jest awykonalna (nawet większość serwisów się tego nie podejmie w wypadku np takiego dysku). Nie zdziwiłbym się gdyby twój wielkoduszny kolega nie chciał sobie kupić np http://allegro.pl/kingston-2-5-ssd-v300 … 76647.html a potem odsprzedać tobie jako naprawiony (po wymianie obudowy).

(Galon35) #5

Wreszcie normalna odp. dzięki tego właśnie oczekiwałem a reg. przeczytam