Uszkodzony element z boku laptopa

Witam,

kilka dni temu nieuważnie chwyciłem swojego laptopa, i element widoczny na fotce pękł na dwie części i jest “wklęsły”. Do czego służy ten element? Gwarancji mi chyba nie uznają?

Foto tego elementu - http://imgur.com/DujkHwQ

Jaki model komputera?
Wygląda jak maskownica głośników, ale mogę się mylić.

Lenovo Y700 (to laptop). I to nie jest niestety maskownica glosnikow.

Stawiam zatem na wloty powietrza. Nic innego mi nie przychodzi do głowy, a na wszystkich stronach poświęconych temu modelowi, wskazane przez Ciebie elementy pozostają bez opisu, jak gdyby były nieistotne.
https://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Lenovo-Y700-15.156795.0.html

To też nie są wloty powietrza, bo nie czuję nic pod palcami :slight_smile: Po uszkodzeniu tego elementu po jednej stronie laptop zaczął trzeszczeć pod wpływem nacisku, wizualnie to wygląda tak jakby był niedokręcony po jednej stronie, może to być więc jakieś ‘umocowanie’, ale już napisałem na forach bo już sam nie wiem co to.

Jeżeli są to wloty, to nie poczujesz nic pod palcami, bo niby co miałoby to być? Możliwe, że jest to tylko element designerski, bo w środku laptopa w tym miejscu nic nie ma. Rozłożenie elementów pod klapa można zobaczyć na zdjęciach w sieci.


Pooglądaj i sklej?
Inne filmy z tej strony tęż mogą coś pokazać.

Silhouette ma rację,wygląda to na wloty.Gość na filmiku też nie wie co to jest.Oglądaj od 2min25s bo mówi o tym elemencie.