Uszkodzony flash player + brak gadżetów puplitu


(Aqq01) #1

Witam.

Chciałbym poprosić o pomoc w zlokalizowaniu mojego problemu.

Komputer ma rok i przez ten rok trochę nainstalowałem programów.

Ok. 2 tygodnie temu coś się sypnęło i komputer mocno zwolnił.

Na moje nieszczęście użyłem System Recovery (mam Samsunga NP305E7A-SP03PL z WINDOWS 7 Home Premium 64Bit). Nie wiem czemu nie mogłem odpalić żadnego punktu przywracania poza takim z września 2012 (a miałem ich ok. 5 innych)

Zdecydowałem się na recovery z tego punktu (prawie czysty system)

Po doinstalowaniu takich rzeczy jak FF, Opera, Avast, Office, DriverMax (najbardziej podejrzany chyba program), Office, Imagine Signature, AcDsee 6, Elisoft Faktury 2013 z Net Framework, Malwarebytes Anti Malware, Easy Watermark Studio i jeszcze pomniejsze system przestał tolerować włączanie Gadżetów pulpitu i nie chce ich odpalić. Szukałem już info w tej sprawie, ale nic nie działa z tego co inni nawypisywali.

Kolejnym problemem jest Flash (aktualny bo i aktualizowany po odtworzeniu systemu jak i dziś). Przy odpaleniu w FF i próbie odpalenia np YT wywala wtyczkę z podpisem "Flash player uległ awarii" lub coś podobnego.

Gorzej w Operze bo wywala całą przeglądarkę

Na moje nieszczęście użyłem jeszcze ComboFix'a - a już teraz wiem że to nie skaner, tylko poważne narzędzie.

O system raczej dbałem. Mało programów w autostarcie, unikanie dziwnych stron, Avast często uaktualniany, wtyczki przeglądarki aktualizowane, system uaktualniany raz na miesiąc Windows Update etc.

Proszę o pomoc kolegów w zlokalizowaniu mojego utrapienia.

OTL: _http://wklej.eu/index.php?id=18347f7653_

EXTRAS: _http://www.wklej.eu/index.php?id=f49b6e4cda_ Nie zaznaczyłem wszystkich opcji przy skanowaniu + użyłem złej strony hostującej - przepraszam

POPRAWNE LOGI:

OTL: http://www.wklej.org/hash/c7dab23dafa/

EXTRAS : http://www.wklej.org/hash/4158a61346c/

Pozdrawiam