Uszkodzony pamięć operacyjna

1449847839633.thumb.jpg.2f14effc07c32cccWitajcie

Otóż mam problem z ram robiłem zdjęcie do sprzedania poczym kupiec się wycofał. Wiec położyłem ram na stole i mój brat tak siè spiesząc zaczął próbować włożyć ram i o to efekt. Jakiś pomysł jaki to naprawić czy trzeba kupić nową pamięć?

Próbowałeś wsadzić? Może styk załapie…

Nie łapią styki. Jeden jest w takim stanie jak na zdjęciu, a jednego wogóle nie ma można to czymś zastąpić

Jeszcze raz:

  • czy próbowałeś instalować ten moduł? Może uszkodzony styk “dosięgnie” złącza.

Może tak po polsku napiszesz?

Tego niczym nie naprawisz - albo działa, albo do śmieci.

PS. Czyta się te Twoje wypociny…

Dzięki za odpowiedź.

Pogooglaj jeszcze - nie wiem, czy robi się tak wytrzymałe, ale na Allegro dostaniesz lakiery grafitowe (przewodzące prąd). Często używałem do łączenia uszkodzonych styków, ale nigdy do miejsca, gdzie coś “pracuje” (tj. ociera). Wrzuć może pytanie na ‘Elektrodę’, ale tam bardziej się postaraj ze stylem pisania, bo Cię bardziej zjedzą, niż tutaj :>

Lakier grafitowy do tego się nie nada, musi być metaliczny, niektóre z nich (jeśli nie większość) są na bazie srebra, jednak w tym przypadku wątpię aby się udało coś z tym zdziałać.

Ram

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w lewym dolnym rogu Swojego posta otwierającego wątek. Dziękuję za uwagę.