Uszkodzony plik .png

Zapisałam retusz w Photoshopie, a później go jeszcze nadpisałam - normalnie, tak jak zawsze. Niestety już po zamknięciu projektu, bez utworzenia pliku .psd, zorientowałam się, że przeglądarka grafiki go nie otwiera. Nie utworzył się też podgląd obrazka na miniaturze. We właściwościach pliku nie wyświetlają się wymiary i data utworzenia.

Czy mogę zrobić cokolwiek, żeby odzyskać ten retusz?

Czy plik ma jakąś wagę(w MB)? Chociaż z drugiej strony obrazek zapisany tylko czarnymi pikselami też waży. :-k

Możesz pokazać ten plik?

Owszem, waży, i to 21,4 MB :smiley: To powinno dobrze świadczyć. No cóż, póki co nie jestem w stanie tego otworzyć.

Jeśli komuś z Was będzie się chciało to ściągać, to wrzuciłam tutaj (na obrazkowe hostingi nie wchodzi, bo plik za ciężki): http://www.speedyshare.com/gr7PE/paulina.png

Niestety pliku nie da się ściągnąć, to co się zapisuje waży 34KB, i na pewno nie jest obrazkiem. Spróbuj przed umieszczeniem spakować plik za pomocą 7zip. Jeśli plik po spakowaniu będzie miał wagę kilkudziesięciu KB to na pewno nic się z niego nie wyciągnie i musisz się pogodzić ze stratą zdjęcia.

Ja pobrałem bez problemu. Irfan poinformował o błędnym rozszerzeniu pliku i zaproponował korektę …na .psd :wink:

Pliczek potem otwarło normalnie tak w Irfanie jak i w PSie.

-wiec chyba jednak grafika nie została zapisana w formacie png a tylko z rozszerzeniem png.