Uszkodzony plik rundll.32.exe

Witam, mam problem z plikiem rundll.32 exe. Chciałbym zwiększyć rozmiar pamięci wirtualnej lecz przy zmianie w prawym dolnym rogu pojawia się chmurka z komunikatem “rundll32.exe - Uszkodzony plik. Plik lub katalog pagefile.sys jest uszkodzony i nie nadaje się do odczytu. Uruchom program CHKDSK”. wtedy pamięć wirtualna nie ulega zmian. Uruchomiłem CHKDSK już 3 razy ale problem nadal występuje. Nie wiem co może pomóc. Proszę o Waszą pomoc i jak najlepsze tłumaczenie, ponieważ moja wiedza na ten temat nie jest zbyt duża.

Start->uruchom->cmd i wpisz chckdsk /r. Podaj screena też z zakładki health programu HD Tune, bo coś mi się wydaje, że masz twardziela do wymiany.

"Proces CHKDSK nie może działać, ponieważ wolumin jest używany przez inny proces. Czy wolumin ten ma być sprawdzany przy następnym uruchomieniu komputera ? ". A to screen z programu HD Tune

slih66932oo5_t.jpg

Wiem, że dysk archiwalny ale ten komputer służy do pracy.

Dysk ma zewmapowany bad sektor. Co do chkdsk to daj t, enter i zrestartuj kompa.

Dysk ma zewmapowany bad sektor.

Co to znaczy ?

Naprawione, pomogło Start->uruchom->cmd i wpisz chckdsk /r. Dzięki wielkie

Remapping polega na tym, że jak SMART dysku wykryje bad sektor poprzez kilka nieudanych prób zapisu/odczytu danego sektora, wtedy SMART oznacza go jako uszkodzony, wyłącza go z użytku i dane z tego sektora przekierowywane są do sektora z puli zapasowej, a następnie zapasowany sektor jest oznaczany, że zawiera dane tego uszkodzonego, dzięki czemu dysk twardy wie, że ma odczytać dane z konkretnego sektora zapasowego, a nie tego uszkodzonego.