Uszkodzony plik systemu - Windows XP

Ruszył, takie coś mam.

@Edit

Dobra, będę postępował zgodnie z filmem podanym na samym początku.

Na filmie, dokładnie w 1:42 mężczyzna pokazuje foldery RP0 i RP1 natomiast ja mam inne. Który wybrać ?

RP140 - najnowszy, więc go sprawdź (chyba, że od końca marca nie działa, to pewnie trzeba RP139 z początku marca).

A potem to jak radzi @Radek68 z kopi zaraz po zainstalowaniu, “najwyżej” będzie trzeba trochę programów przeinstalować.

Kolejny problem… Na filmie w 2:24 w folderze Temp powinny znajdować się te pliki lecz u mnie ich nie ma.

PS. Te pliki na zdjęciu wyżej to moje pliki.

To spróbuj iść dalej i wkleić tam te z punktu przywracania - wklejaj jako kopia (nie opcją przenieś).

Tyle że na filmie mężczyzna kopiuje pliki z RP1 do tego folderu Temp. U mnie w folderze Temp nie ma żadnych plików więc nie wiem dokąd je przenieść.

To mimo wszystko wklej, pozmieniaj nazwy, skopiuj i wklej do drugiego katalogu:

C:\Windows\system32\config

Dobra, dzięki za pomoc. Wszystko już działa. Jeszcze raz, dzięki :smiley:

Czeka cię reinstalacja programów.W bazie muszą być wpisy,aby programy działały.Na razie masz rejestr pozwalający na samo uruchomienie systemu.XP ciężko zabezpieczyć i jest podatny na różne wirusy z sieci.

1 polubienie

O dziwo sprawdzałem aplikacje wbudowane w system jak i inne. Wszystko działa bez zarzutu :wink:

Pewnie dlatego Microsoft poleca potem przywracanie systemu, by jako-tako tego nie naprawiać ręcznie.

No to ok.Mogą się takie programy zdarzyć,choć wcale nie muszą.

1 polubienie