Uszkodzony plik

Witam. Mam dość poważny problem - mam uszkodzony plik *.mpq . Przez jego uszkodzenie nie mogę czegoś zainstalować, ponadto plik ma ten dosyć duże rozmiary. Mało tego - plik nie da się przenieść, w pewnym momencie się blokuje przenoszenie, niby się nie zacina, ale już nic się nie rusza (poza animacją). Głowy nie dam, ale przy przynoszeniu chyba się pojawił komunikat “Plik jest zbyt głęboko zagnieżdżony”. Tak czy siak plik jest uszkodzony, bo instalacja blokuje się koło 46% po czym wyskakuje komunikat związany z uszkodzeniem tego pliku. W tej chwili się zastanawiam:

a) jak można to rozwiązać ?

b) czy byłaby możliwość taka, żebym zaczął ściągać jakimś programem ten plik, po czym zrobił podmianę plików, program by plik sprawdził i sam ściągnął uszkodzoną resztę ? Jeśli tak to jak to zrobić dokładnie ?

Z góry dziękuje za odpowiedzi!

Sorry, że pytam, ale gra którą masz zamiar zainstalować pochodzi z oryginalnego nośnika :?:

Jest na przenośnym dysku twardym, co do oryginalności - to jest World of Warcraft, można ją za darmo ściągnąć z internetu (a klucz mam). Płytki nie mam bo ściągnąłem z internetu, a na chwilę obecną moje warunki internetowe bardzo się zmieniły (czyt. ściąganie jej od nowa nie wchodzi w grę).