Uszkodzony rejestr, wolny internet oraz brak opcji

Witam.

Posiadam Viste Home Premium x64 Sp1 PL. Dzisiaj po reinstalacji Kasperskiego pierwszy raz spotkał mnie dość dziwny problem. Mianowicie na samym początku zwolniło mi internet, teraz mam naprawdę dziwną sytuacje.

Opisze to po krótce ;

1.Otóż jeśli chodze na byle jaką strone i chce ściągnąć powiedzmy demko jakiegoś programu, to przy połączeniu z FTP danego portalu, przeglądarki wogóle nie pokazują mi okna pobierania pliku tylko od razu Windows to pobiera zamulając łącze i nie dając mi żadnego info.

  1. Jakby tego było mało. Mam następujące sytuacje przy p2p, p2m i zwykłym ftp. W np Moorhuncie pisze że ściągam plik ale nie pokazuje wogóle prędkości oraz nie przeskakują segmenty. W utorrent mam podobnie, pobieram plik ale wogóle status sie nie aktualizuje i nie pokazuje prędkości. Ściągałem Flesh Getem pliki i również jest to samo. Widze że ściąga ale non stop jest 0 procent…

Przwrócić systemu nie moge, niemam punktu. Skanowałem 3 antywirusami i jednym online - czysto. Żadnego spyware ani nic podobnego. Logi z HJT i SR czyste…

Autentycznie nie wiem co robić. W ŻYCIU o takiej sytuacji nie słyszałem ani nie miałem…

BARDZO proszę o jakąkolwiek pomoc…

Reinstalacja systemu na pewno pomoże choć można jeszcze próbować z czymś innym. Spróbuj np. oczyścić rejestr programami do tego przeznaczonymi.