Uszkodzony system plików na pendrive

Witam, swoje prace do matury zapisywałem wszystkie na pendrive(głównie są to dokumenty textowe i kody programów, gdyż zajmuje się programowaniem). Dzisiaj nadpisując jedne plik komputer mi się zawiesił a jak się odwiesił już to przestawł widzieć podłączonego wcześniej pendrive, co więcej chce go teraz sformatować jak wsadzę go do gniazda usb. Mam windowsa 8, na laptopie mam windowsa 7 i tam jest ta sama sytuacja. Próbowałem odpalić TestDisck’a lecz nie znajduje on partycji. Pendrive: Sony 8GB(biały: http://asmartclick.com/image/cache/data/Category/Hardware/Computer-Accessories/Pen_Drives/Sony-Pen-Drives/Micro-Vault-Tiny-USB/Sony_Micro_Vault_Tiny_8GB-228x228.jpg)

Najbardziej zależy mi na kodach, gdyż spędziłem nad nimi kilka miesięcy(teraz już mam repozytorium lecz czasu nie cofnę.). Materiały do matury też są mi bardzo potrzebne.

Próbowałem też w cmd G: /f lecz nie pomagało, nie formatowałem pendrive jak na razie gdyż uważam, że są większe szanse w obecnym stanie.

@W TestDiscku pokazuje “Partiton sector doesn’t have the endmark 0xAA55”.

Obawaim się, że jak testdisk nie dał rady, to sam nic nie poradzisz i niestety będziesz zmuszony oddać pendrive do labu specjalizującego się w odzyskiwaniu danych, tylko proponuję najpierw się zorientować ile to może kosztować i ewentualnie jeżeli byłaby taka możliwość, to dogadać się na konkretną kwotę do jakiej mają się podjąć odzyskiwania, ponieważ takowa usługa jest drogai i w zależności od stopnia trudności i uszkodzenia nośnik oraz ilości danych ceny potrafią przekraczać nawet 1000 zł. Swoją drogą dziwię ci się, że takie ważne rzeczy trzymasz na nośniku flash, zamiast dla bezpieczeństwa zarchiwizować je chociażby na dysku twardym. Ewentualnie możesz jeszcze próbować szukać pomocy na forum elektroda - tam jest stosowany dział na któ¶ym siedzą doświadczeni ludzie specjalizujący się w odzyskiwaniu danych i da radę ci pomóc, bo z drugiej strony nie wiadomo, czy dmde sobie z tym nie poradzi i może akurat jak ktoś pokieruje cię co i jak w tym programie musisz zrobić, to może akurat dasz radę we własnym zakresie odzyskać pliki.