Uszkodzony użytkownik

\Zaczelo sie podczas logowania, po restarcie komputera Gdy wczytywalo dane etc. wyskoczylo mi okienko. Tresc jego informowala mnie o problemach z profilem, albo jest blad albo nie mam uprawnien - informowalo mnie o tym, ze po wylogowaniu wszystkie zmiany ktore wprowadzilem, zostana utracone. Pomyslalem, moze narazie to wyskakuje i nic sie nie stanie… Zalogowalem sie. Po pierwsze - tapeta domyslna XP. Patrze na pulpit - ikonka gry i przegladarki, w przegladarce nie ma zadnych danych personalnych takie jak cookies… Ok, pozmienialem wszystko tak jak bylo, porobilem co mialem i wylaczylem komputer. Teraz zasiadam - ta sama sytuacja, przy starcie konfiguruje wszystko od nowa, wszystko utracilem jakby mnie wczesniej na kompie nie bylo :confused: Wszystko jest jakby po instalacji windowsa - wyskakuje chmurka z kreatorem konfiguracji windowsa… Prosze o szybka pomoc, zaraz spanikuje…

Pozdrawiam i z gory dzieki

http://wklej.to/9VRV

logi z hijack jak cos potrzebne to pisać;(

Dodane 18.06.2010 (Pt) 16:15

jeszcze jak daje zeby mi sprawdziło błedy na początku uruchamiania kompa to zatrzymuje się na 59%

Popatrz tu tu ,tu ,i tu

No i masz mały syf w logu zrób log OTL

predator91 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). dostosuj swojego posta do tej zasady.