Uszkodzony Windows Installer! :(

Mam problem, ponieważ usunąłem foldery językowe znajdujące się w lokalizacji “C:\Windows\System32”, o różnych nazwach krajów, np. “ru_RU” lub “bg_BG” programem Unlocker, wiem że to są foldery językowe (zostawiłem tylko en_US i pl_PL), ale nie mieszkam przecież w rosji czy w innych kraju więc nie przydadzą mi się, miały one w sobie po pięć plików w formacie “.mui”…

i nastał problem… nie mogę instalować niektórych programów lub je usuwać… bo pokazuje się komunikat “Error 1606 failed to acess network location”…

a ztego że zaraz po instalacji systemu wyłączyłem usługę “Przywracanie systemu” punkty przywracania mi nie pomogą…

pomożecie??? pls i nie chce systemu od nowa instalować :frowning:

Na przyszłość nie rób nic o czym nie masz pojęcia.

Wracając do problemu spróbuj skorzystać z “narzędzia” sfc /scannow uruchamianego w wierszu poleceń (uruchomionego z uprawnieniami administratora).

Jeżeli to nic nie pomoże, spróbuj instalacji nakładkowej.

Dzięki, sfc /scannow pomogło…

(jejku że też o tym zapomniałem :o )

Następnym razem nie będę juz tych folderów ruszać…

Dodane 10 minut temu

Sądzę że sfc /scannow mało mi dało, problem powrócił, i zniknął wydaje mi się tylko na chwilę (problem w pierwszym poście dotyczył programów java, wtw, MPC HC i VirtualPC 2007).

Dziś problem znowu wrócił :frowning:

nie mogę usunąć Hamachi :oops:

Przy usuwaniu to się pojawia:

lh8asj.jpg

Teraz nie wiem jak to naprawić (tamte pliki językowe wczoraj zostały już przywrócone przez sfc), Jak się nie mylę uszkodził się Windows Installer, a będę miał z tym raczej problemy, bo nie da się reinstalować instalatora windows we windows 7 a nowszej wersji niż standardowa nie ma…

co robić???

Dodane mniej niż minutę temu

To pomoże ktoś??