Uszkodzony WINDOWS\system32\config\system.LOG

Czy to coś poważnego? https://naforum.zapodaj.net/92756a0e9cb9.png.html

Hej,

Możliwe, że dysk twardy dokonuje żywota. Zgodnie z alertem uruchom chkdsk, później pokaż screena z programu CrystalDiskInfo.

Pozdrawiam,

Jak powyżej…

Uszkodzony plik systemowy, tak więc proponuję zapisanie/utworzenie nowego punktu przywracania systemu.

Dobra, komputer juz dzisiaj umarł, kilka razy przy włączaniu błąd odczytu dysku i juz w ogóle sie nie włącza. Teraz pytanie: Jakie czesci mógłbym wykrecic i sprzedać skoro to padł dysk. Oczywiscie wiem ze nikt nie kupi na olx czy allegro, chodzi mi o to zeby sprzedac komus ze znajomych coś tak od ręki. Komputer jest stacjonarny, ma około 9 lat i miał wymienianą kartę graficzną około 5 lat temu, reszta od początku do końca nie wymieniana.

Ewentualnie  czy istnieją jakieś miejsca gdzie mógłbym go w calości oddac żeby sobie porozkręcali dobre części a mi sypnęli trochę groszem

A dokładne dane ?

Hej,

Wykręcić możesz wszystko i wszystko możesz sprzedać. Pytanie czy nie lepiej dokupić dysk i reanimować komputer? Skoro tylko dysk padł, to reszta powinna być sprawna.

Pozdrawiam,

Ok, dziękuję wam za pomocne opinie, rozważę  sobie ostateczną decyzję na spokojnie i będę działać. Pozdrawiam :slight_smile: