UT 2k7

foto_1

foto_2

:smiley: wygląda imponująco :slight_smile:

ale i tak wole stare UT :slight_smile:

NO ładnie ładnie

masZ racje stary UT the best

No przeciez… screeny ładne, ale są z trailera :]

Już 2007? Nie pośpieszyli sie zabrdzo :D:D ??

Łoł tych skrinów jeszcze nie widziałem… A to i to dla tych który nie widzieli tych co ja widziałem. :slight_smile:

:: MARIO :: - Z kad masz te skriny :?:

to wg. mnie nie sa jeszcze czyste screeny ;]

http://hardwired.hu/

swoja droga, ciekawe co to za engine :?

Hmmm jezeli UT bedzie 2007, to znaczy ze w 2007 roku wyjdzie i nowy Tactical Ops. A co do Tactical’a to twórcy postawili sobie za główny cel lepszą grafike niz Half-Life (czy tam CS - juz nie pamietam), a zarazem małe wymagania :]

Cos mi sie zdaje ze to nie jest oficialne logo i nazwa nowego UT. Bo juz gdzies widziałem ikone(logo) nowego UT i była inna stylistycznie.

UPDATE:

A jednak UT2k7. Klik! Oby tego nie skopali, może byc wspaniała gra. :smiley:

Nie ma się co tak napalać - UT07 powstaje na karty graficzne generacji, której jeszcze nie ma. :wink: Polityka dobra - niestety żeby wymieść graficznie trzeba mierzyć silnikiem na kilka lat do przodu. Mam nadzieję, że dynamika i specyfika UT nie ucierpi na jeszcze większej ilości wodotrysków (i że UT07 przyjmie się w Polsce lepiej niż poptrzedniczki).

Grafika na wysokim poziomie :shock:

nawet nie chcę wiedzieć jakie to będzie miało wymagania :cojest:

na pewno Ci nie pójdzie :lol:

America’s Army(2.5) ma byc za jakis czas na silniku UE3. :smiley:

Pewnie wymagania będą coś w tym stylu (minimalne)

4 Gh procek, karta pewnie 1Gb pamięcie, a RAM 1GB to będzie pewnie kompletne minimum i przy tym max wiecha. Co do gry. Ja jestem zagorzałym fanem serii gry. Oczywiście pierwsze jest najlepsze, bo wsio zapoczątkowało. Wersja 2003 to poprostu kontynuacja (zauważyliście że plansze są skopiowane!! Poprawiona grafika i trochę inaczej ozdobiona, ale sam układ planszy jest identyczna, więc jeżeli ktoś dość długo grał w jedynkę to się nie pogubi), a 2004 to krok na przód. Niestety straciła już klimat UT, ale pomimo jest zajefajna. Co do 2007. Screeny mnie zamurowały :shock: . Jeżeli będzie taka grafika, przestrzenny dżwięk w domku i puścić na rzutnik to będzie gra doskonała. Gra zapowiada się genialnie.

POZDRO :twisted:

Oto wiecej info o UT 2k7 http://gry.interia.pl/news?inf=621619

No nic nowego tu nie powiedzieli wszystko było w linku który ja podałem. :slight_smile: Mam tylko nadzieje ze na samej grafice nie poprzestaną i fizyka bedzie równie dobra co w HL2 lub nawet lepsza. :slight_smile:

UPDATE:

Dosc dlugi filmik z UT2k7 :smiley:

ed2k://|file|unreal2007_062105_wmvhighw … QXMLEJO3|/