Utknięty papier w drukarce ;/

(Arizona) #1

Otóż drukowałem sobie dokumenty (na hp 656c) i drukarka wciagnęła większą ilość kartek i w 1/4 się zaklinowały, drukowanie przerwane a kartek nie mogę wyciągnąć ;/

Na siłe też nie chce wyciągać bo moge chyba coś popsuć ;/

Jak to naprawić /??

(system) #2

Chwyć kartkę pęsetą i stopniowo ciągnij do siebie :slight_smile:

(Artur520) #3

w niektórych drukarkach jest taki tylny panel przez który tez można wyciągnąć papier

(Philips Piotr) #4

Pomocy zacięła mi się grzanka w tosterze co mam zrobić ??

Troszkę samodzielności nie zaszkodzi, jeśli nie będziesz ciągnął na chama to nic nie zrobisz. Zrób to co napisał artur52 i będzie po problemie, bo większość drukarek taką opcję posiada na wypadek zacięcia papieru.

(Arizona) #5

philips kto pyta nie błądzi,

artur52 niestety moja drukarka nie ma takiej opcji,

zatem pozostało mi tylko rozkęcenie i wyjęcie tych kartek ;]

(Draakus) #6

:o i co może później będziesz składał ?

po za tym za takie pytania powinno być ostrzeżenie przeczytaj instrukcję od sprzęt nie masz to ściągnij z sieci. Jeśli cokolwiek robisz ze sprzętem z głową i odrobina zdrowego rozsądku to naprawdę trudno coś zepsuć.

(Jarek N.) #7

DraaK ma racje lepiej poszukaj instrukcje od tej drukarki. Tam na pewno producent tej drukarki napisał jak w takiej sytuacji postąpić. Np. w mojej HP jest ten tylni panel do wyciągania zaciętych kartek oraz jest to pokazane i opisane w instrukcji.

(Arizona) #8

DraaK to zostaw moderatorom forum

a co do kartek to sprawa zalatwiona ;]

odręciłem kilka śrubek i mogłem wyciągnąć resztki kartek (probowałem siłowo ale za mocno siedziały wewnątrz),

dzieki za rady,

pozdrawiam Arizona