uTorrent 1.7.7 - konfiguracja dla NEO 512kb/s

Mam uTorrenta 1.7.7 i chciałbym go dobrze skonfigurować dla mojego łącza - neo 512kb/s, modem speed touch 330. szukałem w necie różnych konfiguracji ale nie znalazłem odpowiedniej - proszę o pomoc.

P.S.Słyszałem że dobrze skonfigurowany uTorrent potrafi wyciągnąć nawet 2x z łacza. PzDr

Tutaj można tylko przyciąć upload aby nie blokowało downloadu, czyli zmniejsz na 13kB/s.

Co do rzekomego wyciągnięcia 2x z łącza - bujda na resorach. Prędkość ustawiona jest na centralach, w tym przypadku 512kbit/s, i żebyś stanął na głowie, do tego zaklaskał uszami, nie przekroczysz tego progu :slight_smile:

Aha:( no trudno… dzięki i pozdrawiam

Witam posiadam ten sam program utorrent i mam problem z połączeniem, mam żółty znak zapytania i nie wiem co robić,czy ktoś może mi pomóc przekierować porty w routerze i jak to zrobić #-o

Angielski się przyda Albo dobry wzrok. Tutaj jest jak odblokować port w liveboxie. Jakby poszukać tu to znajdziesz nawet inne modele.

viewtopic.php?f=2&t=237382 w tym dziale poczytaj sobie a i jeszcze jedno jak masz neta 512 to upload na 5 a jak masz neta 1024 to upload 10 i tak podobnie

staszek0207 , szkoda że trochę jakoś dziwnie tego linka zapodałeś :smiley: .Weź popraw.

A co do neo i pobierania.Nie ma opcji żeby mieć choć ciut wyższy transfer.

viewtopic.php?f=2&t=237382 sorki

a co do pobierania to raczej takie ustawienia bo to sprawdzone