uTorrent a prawidłowy transfer pomiędzy seedem a peerem?

uTorrent a prawidłowy transfer pomiędzy seedem a peerem ? Wszędzie mówią, że im z większą prędkością udostępniasz pliki tym z większą prędkością pobierania będziesz pobierał! A dlaczego czasami jest tak, że prędkość POBIERANIA jest MNIEJSZA od prędkości UDOSTĘPNIANIA ???

Głównie liczy się liczba seederów, ale jak dużo peerów jest to też będzie wolniej chodzić.Generalnie jak masz neta mniej więcej jak neostrada 512 to ustawiasz udostępnianie 5-10 a jak 1M to 10-20.A nie masz problemu żółtego trójkąta?

Nigdy nie miałem problemów z połączeniem (zielone sieć OK), Neo mam 1 Mbit i ustawione na około 20)

To zależy też od tego z iloma osobami się połączysz i jaką prędkość mają udostępniania mają ustawioną.

Załóżmy po stwierdzeniu:

każdy tak ustawia. Więc z tego założenia będziesz miał kiepską prędkość podczas pobierania, bo każdy będzie chytry w udostępnianiu tego pliku.

Więc coś może jest w tym stwierdzeniu:

Ja mam wszystko(pobieranie/udostępnianie) ustawione na 0 , czyli maksymalnie i z taką prędkością również mniej więcej ściągam pliki. Mimo poblokowanych portów. :stuck_out_tongue:

Ściąganie ze stron torrentów na, których jest naliczane RATiO często nawet przy predkości udostępniania tylko 1 KB/s prędkość POBIERANIA może wynosić nawet 120-600 KB/s.

To są wtedy mniej znane/prywatne strony.

Nie każdy z nich korzysta, są lepsze darmowe.

Na pewno nie przekroczy Twojej prędkości pobierania, więc nie wiem czym jest ten argument. Ja na darmowych wyciągam maksymalne prędkości.

Mniej znane ? Baaardzo znane! !!

Może dla Ciebie. Takich stron to można wyszukać setki z torrentami wpisując kluczowe słowa w google.

Jak pisałem wcześniej:są to prywatne strony i dlatego ktoś o nie dba tak “namiętnie”.

Odnośnie tych nowości też nie byłbym taki pewien. :stuck_out_tongue:

Kto co lubi. :slight_smile:

Ok luzik, bo zrobił się czat. Pozdrawiam. :wink: