uTorrent - alert zabezpieczeń

Witam.

 

Przy zamykaniu programu uTorrent, zaczęło wyskakiwać mi na pulpicie okienko “Alert zabezpieczeń” z informacją, że nie można zweryfikować tożsamości tej witryny sieci Web lub integralności tego połączenia i, że nazwa na certyfikacie zabezpieczeń jest nieprawidłowa lub nie jest zgodna z nazwą witryny. Po chwili samo znika, ale mnie to wkurza. O co chodzi?

jakego masz atywira?

Kaspersky Internet Security, oryginalny oczywiście. Ale po chwilowym wyłączeniu programu antywirusowego jest to samo. Dodam, że na drugim kompie też się tak zaczęło dziać. Reinstalacja nie pomogła. Aktualizacja Flash Playera też nie.

myśle że powiadomienie wyświetla kaspersky zobacz w  logach zapory co się tam działo

Błędów w logach nie mam żadnych. Tzn. był jeden związany z WMI, ale pobrałem jakiś Fixit od Microsoftu i już się nie pojawia. A żadne informacje w logach nie pasują godzinowo, do tego, kiedy wyświetla mi się ten komunikat.

Dodam, że w uTorrent, jak są miejsca na reklamy, to są tam tylko białe pola. Dlatego zaktualizowałem Flash Player, bo myślałem, że może o to chodzi, ale to akurat chyba faktycznie KIS mi blokuje.

 

Aha i okienko znika tak szybko, że żeby przeczytać wszystko, co w nim jest napisane musiałem zrobić zdjęcie swoim aparatem cyfrowym. Zdjęcie, bo jak użyłem PrintScreena, to na screenshocie, o dziwo tego nie było, a próbowałem wielokrotnie. W okienku są trzy przyciski do kliknięcia: Tak, Nie i Wyświetl certyfikat, ale na nic nie da się kliknąć, bo w momencie, kiedy te okienko się pojawia, to wskaźnik myszy zamienia się w kręcące się kółeczko sygnalizujące wczytywanie czegoś. A po chwili znika wszystko.

Moze jakiegoś szkodnika złapałeś- przeskanuj całość z ustawieniami wysokie i daj logi co tam jest.