Utorrent - Błąd systemu i Opera

Witam
Mam takie problem chciałem odpalić utorrenta i nie mogę wyskakuje taki komunikat , a dodam , że ostatnio działał bez problemu.
Co do opery to nie mogę jej odinstalować.

Ściągnij instalator Opery i po uruchomieniu go może być opcja odinstalowania a jeśli nie zainstaluj ponownie i może opcja odinstalowania się naprawi.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

@katalonczykfcb Zainstaluj sobie Qbittorrent:
qBittorrent (dobreprogramy.pl)

1 polubienie

Uszkodziła się jakaś biblioteka może pakietów Visual C++.

Najlepiej sprawdź stan i kondycję dysku, bo może problem nawrócić.

Jeśli wejdziesz do katalogu gdzie jest zainstalowana Opera, to czy jest tam plik odinstalowujący? Np. Uninstall.exe lub coś podobnego? Jeśli tak, to uruchom ten deinstalator w trybie administratora.
Ewentualnie zrób tak jak napisał wexel1974.

Co do uTorrenta to ten błąd wygląda na brakującą instalację którejś wersji Visual C++. Tutaj może też pomóc ponowne zainstalowanie programu. Być może proces instalacji zawiera w sobie potrzebną wersję tej biblioteki.

Zainstalowałem qBittorrent i działa , ale dziwne bo ostatnio normalnie torrent mi działał , a co do opery to w tym katalogu co jest zainstalowana opera nie ma tam pliku odinstalowującego i zrobiłem tak jak wyżej napisane i nadal ten sam komunikat.

Jak to 10 letni HDD to sprawdź czy nie jest to badsektor na badsektorze (Badsektor badsektorem badsektor pogania).

W jaki sposób to zrobić bo nie mam pojęcia nie znam się na tym.

Programem Victoria przeskanuj dysk i daj zrzut ekranu
Link do Vuctorii

Tylko nie wiem które mam tu kliknać ? Test Repair ? Nie chce nic namieszać.

Spróbowałem odinstalować z programu CCleaner i o dziwo bez problemu poszło, a z panelu sterowania nie szło nie wiem czym to było spowodowane.