uTorrent - pobiera tylko 2 pliki naraz

Witam,

mam problem z uTorrentem, pobiera mi tylko dwa pliki naraz pomimo, że mam ustawione :

Maksymalna liczba aktywnych pobierań : 30 :expressionless:

Ktoś pomoże ?

BlackJack94, sprawdź w Ustawienia–>Kolejkowanie i “Maksymalna liczba aktywnych zadań”.

To mam ustawione na 50 :roll:

P2P (od ang. peer-to-peer - równy z równym) - model komunikacji w sieci komputerowej, który gwarantuje obydwu stronom równorzędne prawa (w przeciwieństwie do modelu klient-serwer).

W sieciach P2P, każdy komputer może jednocześnie pełnić zarówno funkcję klienta, jak i serwera. W najpopularniejszej implementacji modelu P2P, jaką są programy do wymiany plików w Internecie każdy węzeł sieci (czyli komputer użytkownika) odgrywa rolę serwera przyjmując połączenia od innych użytkowników danej sieci, jak i klienta, łącząc się i pobierając dane z innych maszyn działających w tej samej sieci. Wymiana danych jest zawsze prowadzona bez pośrednictwa centralnego serwera. Sieć P2P charakteryzuje się także płynną strukturą, która zmienia się w zależności od tego jakie komputery są w niej aktualnie zalogowane.

Źródło: wikipedia.org

Znaczy to, że jeśli w danej chwili nikt z użytkowników, od których pobierasz nie jest zalogowany - nie możesz pobrać tego pliku.

Nie rozpisujcie się, wystarczy kliknąć prawym na zadanie pobierania i kliknąć “Force Start” czy w wersji polskiej “Wymuś start”

Nawet to nie pomaga ;/ tak czy siak pobierają się tylko dwa pliki naraz :expressionless:

u mnie jest jeszcze dziwniej. Jak dotąd nie miałem zadnego problemu z uTorrent’em . Dziś wywalił jakis błąd. Np. Są dwa pliki w kolejce, aktywne - program pobiera - nagle jeden znika z listy ! Później drugi znika z listy ? heh… i co jest ?

U mnie nie ma takich problemów.

Może przeinstalujcie program i wróćcie do domyślnych ustawień programu:

Odinstalujcie program,

Menu Start->Wyszukaj->Wpisujecie utorrent i usuwacie tylko to co związane z programem.

Usuńcie folder Downloads z Moich Dokumentów.

Menu Start->Uruchom->Wpisujecie regedit ->Znajdź, znajdź następny-Wpisujecie utorrent i usuwacie tylko to co związane z tym programem.

Po tym użyjcie: http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr … 13061.html

Ponownie instalujecie program.

Ja już se poradziłem ;]

Wróciłem do domyślnych ustawień i wszystko cacy chodzi :wink: