uTorrent prędkość rośnie i maleje

W programie utorrent dzieje mi się coś dziwnego z prędkością pobierania. Przy dużej ilości seedów prędkość spada z 225-235kb/s do 60-80kb/s, po czym znowu rośnie do 225-235kb/s i tak w kółko. Ktoś wie jak to ustabilizować? Nam neostrade 2 mb + livebox. Z góry dzięki

To raczej normalnie, znikają i pojawiają się kolejne seedy. Sam mam FlashGet i jest podobna sytuacja podczas pobierania przez torrent.

Tak ale mam prędkość wysyłania ustawioną na 10kb/s, gdy prędkość popierania spada z maksymalnej dzieje się to w momencie gdy prędkość wysyłania przekroczy 10kb/s mimo że jest w opcjach ustawione ma max 10kb/s. Nie ważne jest czy ściągam 1 plik czy kilka prędkość i tak skacze. Dzieje się to odkąd mam livebox wcześniej przez modem było ok

http://img641.imageshack.us/img641/7288 … uuchfp.jpg

Nie wierzę w tą opcje…

Mam również ustawiony limit na 10KB/s, a daje wysyłanie na maxa.

Ciężko powiedzieć, program robi sobie co chce.

Witam!

Kolego a spróbuj dodać kilka plików na raz, czy też tak będzie, i to najlepiej takich które mają dużo ilość seedów w porównaniu do ilości peerów. Spróbuj też dodać jakąś dystrybucję linuksa, one zazwyczaj się szybko pobierają.

Moje ustawienia połączenia:

beztytuulse.png

Uploaded with ImageShack.us

I jak dla mnie, wbrew pozorom jest to dobre ustawienie, które udało mi się stworzyć podczas dłuższego używanie uTorrenta. Ogólnie to dosyć ciężko jest utrzymać na 1 pliku stałą, maksymalną dla danego łącza prędkość. Jeszcze napisz szanowny kolego z jakiej strony/na jakim trackerze masz torrenty?

I czy na dole, w belce kółeczko masz zielone czy czerwone (chodzi mi o to, którer jest koło prędkości ściągania/wysyłanie)?

I ile masz średnio węzłów obok DHT? w tej samej belce

Pozdrawiam

Ja jak ustawiłem limit wysyłania w opcjach programu od razu zaczeło ucinać download.

Działa mi dobrze jak ustawie bezpośrednio dla każdego zadania tj. prawy klawisz na aktualnie sciagany torrent /wykorzystanie łącza i ustaw limit