Utorrent program którego niema

na vortalu niema nic o programie utorrent

:expressionless:

Nie rozumiem do końca o co ci chodzi

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … build+8179

Co znaczy nic nie ma?

Możesz artykułować swoje “problemy” konkretnie.

Popraw tytuł. Za chwilę zacznie działać regulamin

tzn widze że jest ale gdy spisuje w szukajke µTorrent, utorrent niec niema jakieś stare arty które sie nie otwierają … o co biega ?

U mnie wszystko działa (zresztą jak widzisz podałem Ci link)

bo trzeba wpisywać utorrent zamiast µtorrent z tego względu że większość osób nie wie jak wpisać µ

wpisuwałem u i µ

Ktoś słusznie zauważa, że vortalowa wyszukiwarka ignoruje literę µ, a Ty jak zwykle ironizujesz nie wnosząć nic do tematu.

Lepiej się czujesz po napisaniu takiego posta? Dobrze Ci radzę, znajdź sobie inne miejsce, a jeszcze lepiej inny sposób na poprawianie swojego nastroju.

Co do tematu.

Faktycznie jest tak, że wpisanie do szukajki słowa µTorrent nie zwraca ani jednego wyniki, a uTorrent zwraca kilka niedziałających linków do artykułów i zerowy wynik w programach.

A przecież program na vortalu jest tylko wpisując jego prawidłową nazwę niesposób go odszukać.

Problem to może i mało znaczący ale zawsze problem.

Można wpisać “torrent”, na pierwszym miejscu w wynikach ujrzymy µTorrent.

dobra jezu nie jarajcie sie tak, poprostu myslalem ze takie bledy sie zglasza zeby w przuszlosci latwiej sie uzywalo vortalu.

fiesta , radzę wstrzymać się od pisania bezsensownych postów.

Od zgłaszanie błędów na vortalu jest właśnie ten dział. Dobrze zrobiłeś zgłaszając owy “błąd”, jednak - bądź co bądź - mogłeś troszkę dokładniej opisać na czym polega problem. Poza tym przypominam Ci, że na forum piszemy z polskimi znaczkami (proszę poprawić post, który nie spełnia tych kryteriów).

Ten tytuł dalej nie odzwierciedla faktycznego problemu, który zgłosiłeś. Proszę go poprawić.