uTorrent strasznie przymula

Mój problem polega na tym że gdy włączę uTorrenta to nie mogę śmigać po necie i programy się wieszają - pomimo że ustawiłem znaczne ograniczenia dla pobierania i wysyłania.

Może trzeba coś jeszcze dokonfigurować ?? czy lepiej byłoby przejść na BitCometa, BitTorrenta czy może Aresa ??

Chyba po to żeby jeszcze bardziej wszystko przymuliło

Może łaskawie podasz jakim łączem dysponujesz i jakie parametry ustawiłeś w Utorrencie :? :? :?

tak w zasadzie to w uTorrencie chyba nic nie zmieniałem bo nie wiem co mógłbym w nim zmienić skoro ciągnie i wysyła dane.

Dysponuje łączem 256 kb/s i ograniczyłem pobieranie do 10 kB/s a wysyłanie do 5 kB/s, obniżyłem priorytet systemowy, priorytet w cFosSpeedzie i jest jak jest.

Jakiego masz antywirusa ? Ewentualnie możesz podać firewalla .

KIS 7

Masz tam może opcję odpowiadającą za ochronę p2p ? Ja miałem również problem z mulącym utorrentem … z powodu włączonej usługi p2p . Tyle , że ja używam avast 4.7 home .

w KISie raczej nie ma nic związanego bezpośrednio z p2p ale dodałem uTorrenta do strefy wykluczeń ze skanowania i wyłączyłem tryb ukrycia w Zaporze sieciowej i póki co jest dobrze :smiley:

Dzięki za pomoc.

łacze 256 . Boze to w ile wczytuja ci sie strony ??

problem był w tym że właśnie wcale nie chciały się ładować 8)