uTorrent strasznie przymula

(pakeroso) #1

Mój problem polega na tym że gdy włączę uTorrenta to nie mogę śmigać po necie i programy się wieszają - pomimo że ustawiłem znaczne ograniczenia dla pobierania i wysyłania.

Może trzeba coś jeszcze dokonfigurować ?? czy lepiej byłoby przejść na BitCometa, BitTorrenta czy może Aresa ??

(fiesta) #2

Chyba po to żeby jeszcze bardziej wszystko przymuliło

8)

Może łaskawie podasz jakim łączem dysponujesz i jakie parametry ustawiłeś w Utorrencie :? :? :?

(pakeroso) #3

tak w zasadzie to w uTorrencie chyba nic nie zmieniałem bo nie wiem co mógłbym w nim zmienić skoro ciągnie i wysyła dane.

Dysponuje łączem 256 kb/s i ograniczyłem pobieranie do 10 kB/s a wysyłanie do 5 kB/s, obniżyłem priorytet systemowy, priorytet w cFosSpeedzie i jest jak jest.

(Zvhirek) #4

Jakiego masz antywirusa ? Ewentualnie możesz podać firewalla .

(pakeroso) #5

KIS 7

(Zvhirek) #6

Masz tam może opcję odpowiadającą za ochronę p2p ? Ja miałem również problem z mulącym utorrentem ... z powodu włączonej usługi p2p . Tyle , że ja używam avast 4.7 home .

(pakeroso) #7

w KISie raczej nie ma nic związanego bezpośrednio z p2p ale dodałem uTorrenta do strefy wykluczeń ze skanowania i wyłączyłem tryb ukrycia w Zaporze sieciowej i póki co jest dobrze :smiley:

Dzięki za pomoc.

(Tvnmedia) #8

łacze 256 . Boze to w ile wczytuja ci sie strony ??

(pakeroso) #9

problem był w tym że właśnie wcale nie chciały się ładować 8)