Utorrent strasznie wolno pobiera albo wcale

To mogę zacząć od tego Screena .

20228324754009838645.jpg

Chodzi mi o to że Utorent wolno pobiera miałem cały dzień komputer włączony dobrze pobierało . Zostawiłem na Noc Look a tu ? Cały czas stoi w miejscu!

W opcjach mam bez limitu czyli 0 . Jak pobieram tak samo w tym torrent . Pozdrawiam proszę o pomoc !

Stanelo bo ci co maja na dyskach po 100% przestali udostępniać . Musisz poczekać aż znów zaczną.

Żeby pobierać to ktoś musi wysyłać a na screenie widzimy że 2 osoby wysyłają a 1009 chce pobrać. Jeśli te dwie osoby mają słabiutki upload a te 1009 to pijawki które tylko pobierają to masz odpowiedź.

Poprawka, 2 osoby mają cały plik ale są niepodłączone, dostępność pliku 0,925 i tyle jest pobrane. Dopóki się nie podłączą ci co mają całe 100% to wszyscy (1009) peerów zostanie z 92,5% tego torrenta. Jak na razie to widzę, że 37 z tych 1009 wymienia się tymi 92,5% pliku.

poszukaj identycznego torrenta na innych stronach i wrzuć go. powinien zaktualizować trackery i będzie lepiej

Dzięki wszystkim :wink: Temat do zamknięcia a ja nie wiedziałem co się dzieje z utorrent’em Wielkie dzięki !

Nie wiem czy można dawać tu plusy jak coś to upomnijcie się na PW :wink: Pozdrawiam Narka ! WIELKIE THX !