uTorrent - wolny transfer

(Piksel14) #1

Kiedy chcę coś ściągnąć za pomocą uTorrent'a to mój maksymalny transfer to 0.1kb/s (ściągałem plik z ponad 200 seedami i peerami) a mam net neostrada 1mb... Co zrobić aby torrenty pobierały się z pełną prędkością (128kb/s)? ;(

PS Mam Livebox TP bezprzewodowo (WiFi) podłączony z moim kompem.

(Sercom) #2

Sprawdź limity ustawione w programie. i limity serwera z którego ściągasz. jeśli nie ma ograniczeń ściągnij sobie

Bitcometa :slight_smile:

(fastman92) #3

Pamiętaj też jeśli masz łącze asymetryczne, to prędkośc udostępniania masz kilka razy niższą niż pobierania. A w P2P możesz tak szybko pobiera jak szybko udostępniasz. Co jednak nie wytłumacza twojego tak niskiego 0,1 KB ściągania.

(Frog) #4

Piksel14 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Toyo05 Tojza) #5

Zacznij może od tego

(Nutrilife) #6

Mialem to samo, uTorrent nie otwiera portów (u mnie od wersji 1.8 pojawily sie problemy), po zainstalowaniu blizniaczego Bit Toorenta problem zniknal.

(Piksel14) #7

na BitSpiricie miałem max. 70kb/s (przez jakieś 5 sek.) ale później cały czas wlecze się 25kb/s... a powinno być min. 120kb/s! :confused:

Jak skonfigurować BitSpirit żeby osiągnął maksymalną prędkość pobierania? :slight_smile:

(Bizz1992) #8

Pobierz se Bit Lorda ///Kiedyś pobierałem plik 7i Pół GB i pobrał mi sie w pare minut zasówało po 900 KB/s z groszami

(Piksel14) #9

900kb/s? nie wieżę...

(eyeti) #10

Piksel14 ,

Ja bym jednak uwierzył, bo sam ściągałem film, na neo 512 i transfer 900 kb/s i film był na dysku w ciągu godziny :smiley:

(Piksel14) #11

A działa na Viscie? Bo z tego co ja wiem to nie ;p

(Bizz1992) #12

Moge udowodnic napisz na GG to ci wyśle fote

[-X Z tego co ja wiem Bit Lord działa na Viscie

(Chillout) #13

Pobieranie powinno być na 0 czyli maksymalnie, udostępnianie na kilka kb/s.

200 to nie za duża liczba jak na torrent. Prędkość zależy z iloma osobami(seedami) się połączysz, a nie ilu ma seedów dany plik. Im do większej liczby osób się podłączysz, wtedy te prędkości się sumują i prędkość rośnie do Twojej maksymalnej. Trzeba również wziąć pod uwagę to, że każdy użytkownik może mieć różny transfer udostępniania.

(Piksel14) #14

niezależnie od seedów i peerów oraz ustawień które mi podałeś i tak max. transfer to 30kb/s...