Utorrent

zwiększyłem sobie prędkość internetu z 1-6mb w neostradzie. Mając 1 mb ściągałem pliki z prędkością przeważnie 120kb. Nie wiem jak ustawić utorrent

1.8.1 aby ściągał szybciej. Używam podstawowego modemu Sagem f@st800. Morze to jest głupia prośba i już przeglądałem różne tematy ale żadne ustawienia nie pasują. Prosze o pomoc z tymi ustawieniami.

Po pierwsze ściągany torrent musi mieć wystarczającą ilość “seedów” który wysyłają odpowiednio szybko dane. Spróbuj na jakimś bardzo popularnym torrencie np. obraz Linuksa Ubuntu 9.04 [http://42.pl/u/1FSB - torrent], poczekaj 20 minut i zobacz czy szybciutko ściąga.

Druga sprawa to limit połączeń TCP/IP obecny w Windowsach, wystarczy pogooglać żeby dowiedzieć się jak to zmienić.

Trzecia sprawa to ustawienia utorrenta, temat wielokrotnie wałkowany, patrz “szukaj” oraz google / najwięcej jest na forum utorrenta :slight_smile:

Dzięki teraz mam co robić. Miłego wieczoru.

tatus28 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.