Utorrent

Witam Wszystkich ,otóż mam problem , mam neta 2 MB i jak coś ściągam to max transfer 60kb ,czy mógłby ktoś mi pomóc jak skonfigurować ustawienia zeby wyciągał max łącza . Z góry dzięki , Pozdrawiam .

a może spojrzysz na to z drugiej strony jak zmusić innych użytkowników żeby wysyłali więcej ?

może masz ustawiony limit w programie

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

Oczywiści, że pomogę :wink:

W programie w opcjach: Pobieranie , udostępnianie ustawiasz na 0. Są to ustawienia maksymalne.

Pobierasz pliki z największa ilością Seedów czyli osób udostępniających. Bo wtedy możesz z większą ilością osób się połączyć i pobierać daną część pliku. Prędkość pobierania może też być uzależniona również od ustawień udostępniania danego użytkownika do którego jesteś podłączony. Nie każdy musi mieć ustawioną maksymalną prędkość udostępniania.

Zielony znaczek na dole programu oznacza, że jest wszystko ok poustawiane w programie odnośnie portów itp. Nie dotyczy to prędkości. Wtedy sprawdzasz tylko ustawienia łącza.

Żółty trójkąt i czerwone kółko oznacza problem. Może oznaczać blokadę portu, w tym celu należy wylosować otwarty port w opcjach programu. Jak również w routerze, jeżeli korzystasz… Czerwone kółko może też oznaczać, że masz wewnętrzne IP, czyli nikt nie ma do Ciebie dostępu. W tym celu należy zainstalować inny program do wymiany plików (Emule, bearshare itp) w celu wyeliminowania tej opcji. Powinny one nie chodzić, jeżeli ma się takie IP. W tej kwestii zgłaszasz się do administratora sieci czy tej dostawy internetu.

To tyle.